Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

roman06 Napsal:
-------------------------------------------------------
> bid neboj emoce teprve prijdou , ale pokud ti muzu
> doporucit cokoliv te bude trapit tak muzes sem
> napsat, mne tady lidi hodne pomohli hlavne s
> psychikou a tobe taky vzdycky nekdo pomuze.... tak
> at se dari
>
> Ja dnes bez obchodu, cely pohyb se uskutecnil pri
> reportu


az prijdou tak zavru pocitac sednu na kolo a pojedu se podivat po okoli mam to napsany v obchodnim planu

;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dneska pouze jeden obchod -100, srdicko busilo ale dalo se to. reporty dopadli jak dopadli cekal jsem na vstup do short, nekdo se rozhodl jit long, snad se za tyden nedoctu v bulvaru ,ze se nekdo pokusil polozit svym obchodovanim nejakou banku :D, pokud jste nekdo po otviracce vydelal ,tak to byli moje penize tak jestli mi je muzete vratit ,dekuji :D vstup byl pozde o 2 ticky jinak by to dopadlo, uvidim co zitra

13764

Link to comment
Sdílet pomocí služby

na ten short jsem si pockal srdicko tlouklo take ,ale kratsi dobu neb jsem vedel ze vstup je na 100% validni ,takze +130$ celkove za dnes neco pres 20$ stejne jako vcera. (jsem rad ze ani minutu , ne , ani setinu vteriny nepremyslim ,ze bych posunul stop loss) dneska koncim ponevadz moje seance je bud tri obchody nebo maximalne 3 hodiny. 20$ dolaru mi nepripada malo protoze verim ,ze si vydelam tolik aby mi muj money managment dovolil obchodovat 10 kontraktu pak by to bylo 200 a zato se da prezivat. u prvniho obchodu se na to co delam prisel podivat kolega z prace ,takze priste uz ne. prikladam jeste obrazek z obchodni platformy bylo tam nekolik prilezitosti jit long ,ale ja cekal na short

13765

13766

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dnes po open opet ztrata nez jsem si stacil zaznacit kanal tak jsem vstoupil na jeho horni hranici -100$, po dalsim validnim signalu jsem nevstoupil a pak porusil pri dalsim pravidlo pouze jeden obchod behem prvnich 30 minut a dalsi ztrata -120$ ne nebyl to slip ale posunul jsem stop loss takze jsem opet porusil dalsi pravidlo, nicmene po reportu jsem si pockal na short v kanale a pockal az prorazi trend line z jihu, mohl jsem pokracovat v obchodu po dalsim validnim signalu "vlajka" v obchodu ,ale nez jsem posunul profit target tak jsem byl venku se ziskem 300$ pro dnes koncim definitivne ponevadz neporusim pravidlo maximalne 3 obchody denne, jsem spokojeny na 60% hlavne diky profitu. uvidim co zitra a dalsi mesice

13775

Link to comment
Sdílet pomocí služby

roman06 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Bid, jak se tak divam tak se z tech TL za chvili
> pos* ne sranda, nevim jaky mas ucet ale ty 3
> obchody denne muzou hodne skodit, vsak uvidis jak
> to dal pujde... drzim palce
>
> Ja jsem ted hodne pasivni poslednich par dni...
> nejak nevidim prilezitosti na ktere cekam...

ty trade lines tam vznikaji postupne ,takze se vzdy soustredim na posledni zakreslenou, kdyz to na konci moji seance zazoomuji na cely den tak tam vznikne oobrazek z ,ktereho by si se .... , muj ucet mi staci na to ,abych mel po sobe 80 ztrat a byl porad jeste ve hre ,to znamena 27 po sobe jdoucich ztratovych dni, muzes mi verit ze tak dlouho obchodovat nebudu. nedovedu si predstavit jak bych se naucil obchodovat (zkrotil emoce) pokud bych cekal na jeden obchod denne. kdyz jsem jenom dneska napocital 8 signalu ke vstupu behem 3 hodin. pokud se chci naucit obchodovat tak proste obchodovat musim a nemuzu se vymlouvat ,ze nejsou prilezitosti ,kdyz tam jsou kazdou vterinu, zalezi pouze na obchodnim systemu, pokud mi OS nedava signaly tak asi bude spatny, si to pamatuji WOODIE CCI ,ktery mi zabral ROK A PUL papertradedingu nez jsem ho zahodil jako system ,ktery mi nadelil 1 signal k ziskovemu oobchodu za dva dny. Zaverem: 3 obchody pro me v zadnem pripade nemohou byt skodlive spise naopak, diky nim si behem dne uvedomuji jak se chovam po ztratovem obchodu, jake mam emoce ,jestli mam strach vstoupit do dalsiho obchodu , jestli chci z dalsiho obchodu pouze pokryt ztratu nebo vydelat neco navic, zda vstupuji dle mych pravidel atd. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...