Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

roman06:

"je mozne ze se trh na par dni rozjede short, na dennim grafu je to celkem pekny odraz od TL...."

--tohle jsou podle mě uplně zbytečné úvahy pro ID, které akorát zahlcují mozek..z daily pohledu to může jet celý příští týden short a z ID pohledu v tom může být zakomponováno 8 short a 15 long trendů...

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Roman06:
Když jsem Ti radil brát protitrendové patterny co nejdál od Ema, na tuhle výjimku jsem zapoměl. Pokud spadne cena jako kámen short, spekulovat ihned na 123 long je velmi rizikové - už jsem to tu taky psal, Elder trefně říká - když spadnete ze 3 patra, jaká je asi pravděpodobnost, že se hned zvednete a poběžíte do schodů?
V tomhle je veliký rozdíl mezi rychlým pohybem long(tam rychlé 123 vezmu) a rychlým pádem short(tam první 123 nikdy).
Když už jsme u těch výjimek ze vzdálenosti od Ema, dnes byla i ukázka jiné výjimky, 100% bych vzal Rh v 16:10, přestože je dál od Ema. Schválně zkus zapřemýšlet proč.
Ať se daří! (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No a jak bych asi toto vsechno mel vedet bez live obchodu a nasledne diskuze? :) diky za rady...
Majkll pro me to nejsou spatne uvahy... kdyz je trh celkove v downtrendu tak jsem agresivnejsi do shortu a mene agresivni do longu a naopak... pro me jsou to cenne uvahy a hodne se od nich odrazim...

Jim tak to fakt nevim nemam tam RH 16:10 :D ale jestli myslis to ze je pred vcerejsim low tak to jsem videl...nebo je v tom neco jineho?

Pavel K. no nerekl bych ze mi to vychazi... proste delam to jinak nez vsichni obchoduju a jakmile je problem tak to rozebiram... vim ze takto se ucim nejvic a v backtestech se moc nehrabu... na druhou stranu citim ze bych mel trochu pridat i v testovani jinak moc vydelavat nebudu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Roman06:
Trefa! Z tebe jednou něco bude! (tu) To je právě ta otázka širšího pohledu na trh, to včerejší low je důležité, ne ani tak proto že je to včerejší low, ale proto jak vypadá situace na daily grafu - už 6 dní jde cena long a včera začala korekce(reverzní čárka), takže je velká pravděpodobnost, že při proražení low bude daily korekce pokračovat a dá nám ID traderům vydělat. ;)
Ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cus vsem taky prikladam vecerni scalpovani podle MI, korelaci, znalosti o order flow, cteni scalpingu, volatility a volume proste vsech tech vecicek bez kterejch se ja "komplikator" neobejdu nac si neco delat jednoduche kdyz to umim slozite, ale tezko rici zda to bude pro nekoho inspiraci nebo ne, ale treba motivaci ze az sem a jeste dal se da dojit at se vam dari, ukazal bych vam ty predikce i LIVE ale nemate kristalovou kouli ani ja virtualni prenos do sveta a tak jen screen

13621

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...