Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

krakra:
ahoj, přes léto si více užívám volna a taky screenů sem tady dal celkem dost s popisem systému,takže mi to už přišlo zbytečné. Pokud by někdo měl dotaz,tak odpovím-vlákno sleduji pravidelně jak to jen jde.....jinak po prázdninách sem dám poupravený systém (stále je založený na 2V a DB/DT),tak pak budou třeba nějaké otázky.
A jak se daří tobě?

Ať se Ti daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To kahiros:
Čau, díky za odpověď. Jedu pořád to svoje (zprávy na forexu) nedávno jsem přišel na jednu super vychytávku a ta mi opravdu moc pomohla. Tento měsíc je pro mě výsledkově skvělej, doufám že i ostatní měsíce budou podobné. Takže co se týče tradingu jsem velmi pozitivní, teprve teďka jsem opravdu spokojen a jsem i klidnější.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2yax... prosimte muzu se zeptat pri backtestech ti vysel jaky prumerny obchod? Hlavne me to zajima protoze u vetsiny testu me vyjde neco mezi 15-30 usd (net) a vic se nemuzu dostat, tak me to zajima s jakym vysledkem to obchodujes... popripadne jaky je tvuj avg trade pri livu... a jeste jednu vec ty kontrakty nekombinujes hlavne proto, ze ti to obchoduje automaticky zena? Dekuji za odpovedi :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Romane,

average je 19 USD cistych nazivo od zacatku roku, v backtestu je to stejne, obchoduje to pocitac, zena to jenom spousti. A nechal jsem si to naprogramovat takto jednoduche, takze proto, tam neni vice moznosti vystupu.
Aby se average zvysil, tak je potreba zapojit diskreci, ale to by u toho zase clovek musel sedet.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lado, toto jsem presne chtel slyset, porad jsem mel podvedome urcity blok ze aby byl system ziskovy tak to chce natestovat aspon na 40-50 usd avg trade, jenze k temto vysledkum jsem se dostal jedine optimalizaci coz nema smysl... tedka jsem sel na to z jineho uhlu, natestoval jsem to o cem jsem presvedceny ze ma pozitivni ocekavani,k tomu jsem testl 3 vystupy a vsechno mi to dalo zhruba 20-25 usd.... no takze nemam co resit a jdu obchodovat.. a postupne prijdu na nejake vylepseni ale jedine uz na urovni vystupu... diky za komentar ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...