Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

Gordon divam se na ty tvoje screeny no moc to nechapu o cem mluvis ale obchody pekne to jo, co je prosimte MI?

Mne to dneska ujelo ten RH 15:36 jsem mel vzit ale v ten moment mi to tak neprislo... nojo nedostatecny backtest ja vim :) ale uz jsem zacal dneska a o vikendu to poradne otestuju... Alespon jedna dobra zprava ze do toho 1-2-3 uz jsem nesel jak vcera...

2 Jim, prosimte jenom kdyby jsi mohl jednou vetou napsat co si myslis o obdobi 15.3 - 15.4 zhruba... kdyby jsi se mrkl do vysledku jak se ti tam obchodovalo? Ja jsem to testoval dneska a uplne me z toho rozbolela hlava, vubec jsem v tom obdobi nebyl schopny ani vymyslet nejaky ziskovy obchod sem tam neco malo ale celkove des....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Roman06:
Koukal jsem na to, v tomhle období to bylo opravdu slabší, ne jako dneska. :D
Profity byly obecně nižší, trailing měl mizerné výsledky, ale zachraňovaly to PT. Z mého pohledu je více variant výstupů nejlepší diverzifikace. V OP mám ale patterny jak na trendující trhy, tak na netrendující.
Ať se daří.!
P.S. Ani dnes jsi včerejší low nezobchodoval?;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No hlavne mi to na zacatku pekne ujelo a to vetsinou uz nejsem nic schopny udelat... ale nechapu treba proc bych to mel dneska vzit to low? Bylo krasne na S/R 1830 ja prave nevidim duvod kdyz byl takovy pekny pohyb k S/R proc bych mel jeste pokouset takto to prorazeni? Vis co nechapu to, ty jsi to zobchodoval? A co rikas na ten prvni RH 15:36 ten myslim taky super ne? Cena prorazila male TR pred openem pak se vratila na kraj TR pak vytvorila RH vratila se na tu samou cenu udelala DT zaroven na PP myslim super vstup ne? Mne to proste ujelo nejak jsem to nevidel a nechal jsem na stole +240 co bych dal PT prave na tu S/R....

A jestli se muzu zeptat jake zhruba mas paterny pro netrendujici trhy? Me tam akorat napadlo ze trh vyleti z TR pak se hned udela flip pak uz nevyleti nahoru zpatky tak 1-2-3 s tim ze flip je bod 2 tak na nem vstup zpet do TR takoveho neco jsem tam uz nasledoval....

Jo jinak ty vystupy chapu mam 3 druhy vystupu pro ruzne situace... ale vzdy trailuju a nekdy dam PT a nekdy close...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Roman06:
To low opět souvisí se situací na daily grafu, i dnes to bylo poměrně bezpečné, s proražením low v takovéto situaci na daily grafu se k pohybu přidají poziční obchodníci a máš slušný potenciál zisku. V grafu mám zakreslen potenciál k 1800 k SR na daily grafu(která je navíc na fibonaciho RTCM) a hádej kam dnes cena došla? Sice pomaleji než bych si přál, tudíž bych to stejně nevyužil, ale došla. Taky jsem to neobchodoval na NQ ale na TF, ale tam je situace podobná.
Jinak jak říkáš, dnes ideální TaG, krásné 123 u EMA, co chtít víc.;)
Co se týče netrendujících trhů, tam obchoduji DT, DB, odrazy od hrany TR a flipy na SR úrovních.
Ať se daří! (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JiM36:

napsal : "Co se týče netrendujících trhů, tam obchoduji DT, DB, odrazy od hrany TR a flipy na SR úrovních. " a jak víte jestli ten daný den bude trendujíci nebo netrendující a tím pádem se rozhodnete budu obchodovat DT,DB Flipy na SR atd nechci být a nejsem rýpal, ale toto se dá rozhodnout na levé straně grafu , ale na pravé straně nikdy nevíte jestli dnes bude trend a nebo né.. ;-) neberte to prosím jako nějaký flame....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radusor:
V pohodě, každému co jeho jest. Ty zřejmě používáš při obchodování pouze jeden timeframe, že? Pak Tvůj názor celkem chápu. Pokud se ale na seanci připravíš předem, prohlédneš vyšší timeframe včetně montly, weekly a daily grafů, můžeš si udělat dopředu obrázek "co bude, když".
Už jsem to vysvětloval např. Romanovi06, když vidím situaci na daily grafu, obchoduji i podle toho, co to může znamenat pro ID.
Ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Roman06: Na screenu uvidíš přesně co jsem myslel, ale pozor, samozřejmě to neznamená, že to budu obchodovat bezhlavě, tj. cena prorazí low a jdu do toho - to určitě ne. Budu reagovat na aktuální situaci před proražením low, beru to jako potencial a ne jistotu, tu nemáš nikdy. Samozřejmě že páteční low už není tak dobrou příležitostí jako byla ta dvě předchozí. Navíc v pondělí není fundament, jako minulý týden, kdy bylo hodně fundamentů negativních, takže uvidíme. Ať se daří!

13650

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím, dnes sem k pc přišel později (utekly mi 2 obchody,viz screen) a pak už sem nic nevzal (dle plánu)...a vypadá to,že už ani nevezmu. Jinak dnešní obchody by vypadaly takto: 1. long 15:38 613 - revers do shor v 15:39 (-140) 2. short 15:39 611,6 - zde by mě SL podržel a já bych inkasoval PT500. takže by dnešek byl +350$ zítra je taky den, tak ať se daří!

13656

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kuba:
používám 2 vstupy a pro každý mám jiný PT. Pro 2V sem PT snížil z 640 na 500 a pro DB/DT mám stále PT 400. Na screenu ze včerejška jsou 2 obchody a oba 2V (nejdřív long a hned revers short) a tak se pořád pracovalo s PT 500. Jinak PT u 2v sem snížil kvůli volatilitě - všiml sem si,že poslední cca 2 měsíce se trh otáčel proti mé otevřené pozici někde u hranice 500$ a tak sem dočasně snížil PT. Až trh bude dělat větší pohyby,tak ho opět vrátím na původní hodnotu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím všetkých obchodníkov - bojovníkov, trochu tu tých príspevkou ubudlo, tak keď budem mať čas dám tu aj moje obchody (a aj tie stratové, tých bude viac:-)) Začnem piatkom. Do obchodu vstupujem na korekciaách do smeru trendu, tak aby som mohol umiesniť sl 2T nad predchádzajúci swing , alebo SR úroveň. pt1 je +50, pt2 je 1.5 alebo 3b nad vrcholom. Trend určujem diskrečne ak je to s pohľadu na trh pre mňa jasné, ak nie stojím bokom. Vďaka malému sl a vysokému pt je systém mierne ziskový aj keď mám veľa strát.

13692

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...