Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak dnes bez obchodu, ale platný signál jsem měl v 16:39 na 684,4 do long a skončil bych na BE. Když jsem to viděl a dokonce ani report to nerozhýbal tak jsem začal dělat údržbu počítače a ulít mi BE. Pustím se do testování DAX ráno od 10:00 do 12.00 uvidíme co nabídne. Kolegové co obchodjete DAX jak jsem koukal myslím si, že ta hodinka a půl až dvě si myslím že by mohla stačit na průměr 1,5 obchodu denně, nebo máte jiný názor? D9K za odpověď

V-FREDY :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všichni, peepo díky za reakci když jsem si nastavil VOL tak je to tam vidět. Jinak dnes BE a stále čekám do 5ti jestli se něco naskytne. Robe máš super statistiku a krásné výsledky, obchoduješ ten systém teď na té tvé VOL700 a nebo jedeš na min grafu stále ty miny obchody? Přiznám se, že mám ve své hlavě problém brát obchody s menším RRR než 1:2. Bojoval si s tím dlouho, nebo si s tím vůbec nebojoval v hlavě? Doufám, že se nenaštveš za tak osobní otázku. :S Jsem starší škola a nemám problém brát obchody i s RRR 1:6. Samozřejmě ty byly výjmečně a dá se RRR menší než 1:2 brát jako skalping? Díky za odpověď V-FREDY :)

12808

12809

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim dneska i vcera bez signalu...

lapaz... jestli cena je na miste tak to jeste moc pruraz neni ale spis vyzobavani prikazu nad hranici... pruraz musi byt vyrazny o dost ticku treba 5-10.. jestli prorazi o 1-3 ticky a volume je velke tak to nepocitam za pruraz.. ale je to muj nazor a gordon ti jiste odpovi odbornej....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Tomassino :

Kdyz trhy jdou, tak obchoduji svoji strategii na Vol700, ktera nema s RRR 1:2 nic spolecnyho, takze s tim nemam zadny problem. Scalping jako takovy je o necem jinem nez o 1:2 na TFku...to rozhodne :) A asi bych tomu tak nerikal, protoze PT200 je na NQ napriklad velmi dobry obchod. Pritom SL muze byt klidne 100, nicmene kdyz to charakter trhu umoznuje, tak proc ne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj robe, nemyslel jsem RRR 1:2 na tvém systému, který obchoduješ na vol 700 a ukázal si tvé výsledky myslím na předchozí stránce. Myslel jsem RRR na creenu, který si ukázal na stránce 60. Když to teď po sobě čtu tak jsem se blbě zeptal. Prosím teď jedeš na TF VOL 700 a nebo systém mini, který jsi ukázal v této diskuzi na str. 60. Dík

V-FREDY :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Lapaz :
Podle mého názoru jde o výběr zisků takže ti co nakoupili a vybírají zisky prodávají novým nakupujícím a pokud je dost prodávájících tak splní požadavky nakupujicích a cena se výrazně nepohne :) Až dojdou zasoby prodávajích a býci budou pořád přesvědčení že je cena stále podhodnocená a budou stále nakoupovat pujde trh nahoru :) tak tomu aspon rozumím já :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Lapaz
abys mohl opravdun presne definovatco se na ktere S/R urovnideje a to just in time, tak bys musel videt do histogramu cen a to jak sparovanych a zavrenych pozic a taky nove otevrenych pozic, tak i na stop a limit umistene prikazy, jako lakadla rustu ci poklesu ceny, ale take na stoploss otevrenych pozic. Nebot v dane chvili si stale rikej kdo vsechno ma na teto urovni zajem obchodovat a ktera skupina a kdy prevazi svoji silou v trhu a tim nemyslim jen byky a medvedy ale amatery a profiky a scalpery a pozicni obchodniky a taky instituce a fondy.
vypada to desne slozite ale pkud clovek chce dojit na multikontrakty kolem 50-100 lotu tak se i tohle musi studovat.
Takze jednodusi odpoved je vysse popsana: az dojdou ceny na sparovani a poptavka prevysuje na dane cene nabidku cena se shoupne tim smerem a tak stale dokola
at se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...