Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Gordon:

Ahoj Gordone, kolem vánoc jsem si prošel celé Tvoje starší vlákno a když to srovnám s dnešními screeny, podle mého jsi urazil během jednoho roku neuvěřitelný kus cesty kupředu. Mimochodem už tehdy jsi s Finwinem obchodoval velice úspěšně. Jsi zbytečně skromný ;-) když píšeš, jak Ti vše dlouho trvá a jak se pomalu učíš. Myslím naopak, že co se týče Tvých výsledků patříš již teď k oněm pár procentům co uspěli a k tomu gratuluji! A navíc jsi to zvládnul velice rychle.
Já osobně jsem trading objevil teprve loni a v září se pustil do prvních backtestů. A vidím že je přede mnou pořádný kus práce se vším postupně prokousat. Ze začátku mi vše připadalo docela jednoduché, ale opak je pravdou. Budou to opravdu ony tisíce hodin strávených u PC k dopracování se stabilních výsledků.

Chtěl bych tě poprosit, kdyby jsi si našel chvilku a napsal odpovědi na Tebou položené otázky ostatním traderům na screenu ze dne 20.3.2010 (screen PA otazky.png). Zajímal by mě Tvůj pohled na věc (a určitě nejen mně). Díky a hodně zdaru.

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to nynda
ano otazky si pamatuji a po pravde receno na ne reagovali cca 2 ctenari, tak jsem tu teorii vice nerozvijel. budu li mit chvilku vytvorim screen a dam ho k dispozici.
Je nutne opravdu rici, ze cesta k obchodovani LIVE a alespon trochu uspesne je nezkutecne dlouha a pekna rehole. ale bavi me to tak si nestezuji. Vsechny kurzy Nam vsem ukazi jen tento svet, ze existuje a ze je mozne v nem i vydelavat ale jiz malokdo vidi tu dalekou cestu, nebo ma moznost se setkavat s LIVE tradery a "sosat" od nich moudra a cteni mezi radky nebot to se nikde neprednasi. A proto vetsina vsech ucastniku seminaru odchazi nadseni a s egem a s pocitem ze oni to dokazou a velmi brzo ale opak je pravdou.
Ve skutecnosti by bylo uprimne prednaset ze je nutne udelat tisice backtestovych obchodu a to same sim a jeste ke vsemu si stale rikat jak se vlastne ta cena tvori a kde je prostor pro me a nebo kdo a kde me chce nalakat a pripravit o penize. Je to neuprosny boj.
at se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,

chcel by som sa vsetkych rad spytat: Co si myslite o vyvoji USD a EUR pre tento rok a o vyvoji financnych trhov celkovo?
Trochu mam obavy z toho co sa poslednu dobu deje v dnesnych casoch a rad by som sa dozvedel vas nazor.

Cital som viacere interview s velkymi investormi a roznymi znamejsimi financnikmi a vela z nich chce investovat vela do drahych kovov. Viaceri tvrdia ze stahuju investicie z americkeho akcioveho trhu. T.j. je z nich citit obavy z inflacie. Najviac mi utkveli v pamati rozhovory s Petrom Schiffom a Jimom Rogersom:

www.youtube.com/watch?v=cI4dkIYzdGU
www.youtube.com/watch?v=A8T6L3gPsAs

Akurat rozmyslam ci si nenecham peniaze na ucte u brokera zmenit na euro, ale u nas to moze "vypalit" tiez zle s Greckom a euro moze nasledkom toho tiez dost devalvovat.

Aky je na to vas nazor? dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...