Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak brezen celkem ok 520 na kontrakt ........ ale unor byl -1500 :).

To Mcwoj:> Newim sice jak obchodujes - ale jenom pokud se podivam na vysledky meho systemu za lonsky rok, tak zacatek roku (leden-brezen) byl jeste horsi nez letosni rok a pak se to preci jen obratilo k lepsimu:) Netvrdim, ze se to musi opakovat i letos - me to ale zatim udrzuje v klidu, ze vse je OK

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To m.a.c.a and ALL:
TFko sice teďka moc nesleduji, ale myslím že první polovina loňského roku byla naprosto super, eště to trendovalo, byly pohyby, potom se to dost změnilo a stálo to za prd, jestly to je eště teďka špatné nevím, ale tipuji že to stále není žádnej zázrak.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Omezil jsem teď své příspěvky, protože jsem zahájil další vlnu studia. Pustil jsem se do Joe Rosse a SL už mi nejde přes 100 USD. Jedu to zatím sim a backtestuju. Když to klapne, tak na PA systém přejdu koncem dubna. Tenhle týden mám zatím na simu +620 USD (3 zisky, 1 ztráta) a na live s Finwinem (1PT, 1 SL, + 150 usd).

good luck

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lordberry... jsem na tom tak jako ty... me to uplne prestalo bavit porad nejake PTSL odvozene z MAE MFE, jenze nevedel jsem jak jinak obchodovat... ted uz vim ze ross to dobre uci a taky jsem koupil daytrading a studuju a live ted neobchoduju...

A takovy dodatek.... kdyz jsem nemel jiny prijem tak jsem porad musel obchodovat, aby mne nahodou ty zisky neutekly :) no a ted jsem sehnal nejake penize na klidne ziti a najednou nemam potrebu obchodovat ale daleko vic studuju a sleduju trhy a obchody jen na simu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

roman06:

přesně, není třeba to honit :) Já jsem začal touto knihou od Rosse: Electronic Trading - TNT I Gorilla Trading Stuff. Nyní čtu Trading The Ross Hook.

Mně se PA obchodování líbilo hned od začátku, ale pocit, že jsem se zaplatil 2 kurzy za výuku FinWinu a neměl bych to pak aplikovat mě pořád nutil to ladit a ladit..

Během dalšího měsíce si potřebuju všechny informace pořádně utřídit a hlavně pořádně sepsat v jasný obchodní plán.

Přeju nám, ať to jde pěkně od ruky
(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mcwoj,
není potřeba nic mazat,je to srozumitelné :)
Je pravda poslední dobou to je často v kanálu,nutno ovšem dodat,že jsou všechny USA indexy na tom podobně :D
Pokud mě se zeptá cizí začínajíci trader jaký systém bych mu doporučil asi bych odpověděl finwin,pokud se použijí 2-4 patterny diskréčně,vznikne dlouhodobě funkční systém.Problém je pouze v tom "diskréčně",prostě získat cit a to nějakou (vetšinou dlouhou)dobu trvá.
Já jsem měl trochu štěstí,protože když jsem začínal,samozdřejmě asi jako každý jsem používal klouzavé průměry,po pár měsících jsem pozvolna přešel na CCI a postupně na finwin,který mi sedl,takže jsem si ušetřil takové to kolečko hledání "ideálního systému",takže mám vlastně zkušenosti jen s finwinem.
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no ja prave posledni dobou testoval finwim, na TF, NQ. na TF vychazi dobre,na NQ o malicko hur ( nejspis nekde chyba v nepresnych pravidlech) jenze zase striktni pravidla paternu samy o sobe nefunguje,tak jsem zacal kombinovat se /SR,jenze opet zase hur, a opet mae,mfe, cos neni nej ,min rok byly vysledky hezke na treba PT7(ted uz se mi prici, a tak zase hledat jake pt,sl) a hlavne jsem ted objevil jednu vec, signaly Finwinu jsem casto dostaval posledni dobou ve 3/4 kanalu a nebo u jeho vrchu na long, posledni dobou byl dlouho up trend tak si reknete sak nejsem uplne u vrcholu sl 3B to bych mohl ustat i treba flip,nebo korekci ,ale co nevidet se nahrnuli skalperi a na PT7 jsem mohl zapomenout a radeji si vzit svuj SL, skalperi shodili trh ke spodni hranice kanalu a me vyzobli, a to tak ze na tick nebo dva, nekdy uplne zklamal vstup, a to vas donuti patrat po pricinach) no a abych to zkratil tak FinWin urcite, urcite je funkcni kdybych zapojil scalperske kanaly + patern + schopnejsi MM. navic finwim je podle me o ,,diskrecnosti,, predstava ze se opru o indikator je hezka ale horsi provedeni, predstava jet PA, co se ma jet spolu s finwinem, jet bez CCi je taky desna, nebo spis pro novacka nepredstavitelna. takze je to 50:50 a tak jedine moznosti co se vam nabidnou jsou : naucit se hrat hru skalperu NQ sl1-2B, a nebo vstupovat finwinem ale jen u spodku kanalu... a nebo si nekdo najde jinou techniku svoji, o tom je trading.

jinak uplnemu zacatecnikovi samozrejme radit jet finwim,dokonce mechanicky tak 3 mes a at si sleduje ,,nuance,, a pozdeji diky nuancim,zvladnutim citu atd se dostane do faze vydelavani, driv jak 6mes az rok nejspis ne. o tom neni debaty.

jenze chce to rozproudovat myslenky ne jen ,,uplnych zacatecniku,, aby toto vlakno nezahynulo, melo motivaci atd.
takze dekuji takovemu Gordonovy i kdyz nejsem ve fazi jeho predikce, vzal jsem si od nej plno veci,ktere zapojim do sveho planu a trenovani tradingu. to k debate nehoneni se za guru ale mit svuj plan... :)

pekny vecer

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...