Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Seasonals


Standamora

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 375
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

PetrPavel:

Dival jsem se na jejich stranku i na nejaka hodnoceni. Vnimam to tak, ze to vlastne vyhledava sezonni cykly a indikuje vstupy a vystupy. Zaroven to backtestuje ziskovost obchodu. U akcii ani men na sezonnost neverim, vzhledem k absenci fyzicke podstaty se tyto instrumenty vazou na jine cykly nez na sezonnost. Ta futures verze vsak vypada zajimave. Porovnaval jsem ty jejich vysledky natural gas, kde maji pravdepodobnost 93% s daty z TNT a sedi to zcela presne. Navic neni pravdepodobne, ze by gecko melo zapotrebi prodavat software, ktery nefunguje a kazit si tim reputaci. Za 97USD by to nemusela byt spatna volba. Dej mi prosim vedet, pokud bys do toho sel, take o tom uvazuji.


Sentrix

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sentrix,
už to mám, samozřejmě jen na komodity. Určitá sezonost u akcií díky pravidelným reportům a dividendám snad být může, ale vím o tom kulové, takže nebrat. Sezóna na forexu v tuto dobu je podle mne jen iluze. V 70-tých letech to snad bylo jinak, ale dnes bych tomu nevěřil. Ovšem jak akciím tak forexu z hlediska sezony nerozumím - nestudoval jsem to. Nicméně k výběru na futures by to mohla být zajímavá zbraň a jak jsem psal, cena je příznivá.
Dobré obchody,
P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetrPavel:

Za kolik jste to kupoval? Za tech 97USD, jak maji uvedeno na strankach, nebo jste dostal nejakou slevu? Mohl byste sem davat nejake obchody, do kterych budete vstupovat na doporuceni tohoto programu? Vazne o tom uvazuji, ovsem nejdriv bych rad slysel nejake objektivni hodnoceni. Prozatim se to jevi jako zajimava volba.

Sentrix

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Možná je to něco podobného jako tohle: www.seasonalfuturescharts.com/OutrightTradeModule.aspx
Zadáš měsíc, popř. komoditu a procento úspěšnosti a najde ti to obchody splňující zadaná kriteria. Pak to vyhodí ke každému obchodu statistiku a historické grafy za 20 let.
Je tam ještě jedna sekce, která dělá totéž se spready. Můžeš si i zadat vlastní obchod a buď to najde optimální vstup a výstup, nebo zadáš vlastní datum vstupu popř. výstupu a vidíš, jak se zisk v jednotlivých letech změnil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

paja1:

Ano, jedna se o neco podobneho, ovsem s tim rozdilem, ze trade miner je samostatna aplikace. Navic si tam muzes zadat presne datum vstupu. MRCI v podstate nabizi podobnou sluzbu, nebot take vychazi ze statisticke uspesnosti poslednich let a nasledne se snazi predikovat vyvoj trhu. Jen datumy vstupu a vystupu se mohou lisit, v zavislosti na metode vypoctu.


Sentrix

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ano, o těch stránkách - službě, co popisuje Paja-1 vím, ten TradeMiner by měl být sofistikovanější. Uvidíme, teprv jsem to stáhl, když budu mít typ podělím se - to přispívání obohacuje samozřejmě i mne. pokud jde o cenu těch 97 dolarů je už snížená cena, normálně to maj tuším za 190. Ale bylo to víc, protože tam daly nějakou daň nebo spíš poplatky za převod - ty si vzala ta služba (Clickbank) přes kterou jsem platil kartou. Takže TradeMiner mě přišel na 2060,34 Kč a Tax:Vat (ať už je to cokoli) na dalších 412,07 - sumasumárum = 2472,71 Kč
No furt je to na ceny softwarů slušné a hlavně je to jednorázově. Ty pronájmy mě moc nebaví, např MasterTheGap pronajímá svou platformu na určení pravděpodobnosti uzavření gapů (jen taková tabulka nicmoc) za neuvěřitelných
129 USD/měsíc. tak bez toho se obejdu.
To sem odbočil, zdá se že tu moc lidí ten TradeMiner nemá, tak jak budu moct napíši zkušenosti...typy,
Dobré obchody,
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...