Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Seasonals


Standamora

Doporučené příspěvky

S předpověďmi Larryho Williamse mám docela dobré zkušenosti. Vloni jsem se dopředu dostal ke čtyřem a všechny vyšly. Nijak jsem je nevyužil protože swingové obchody nemám otestované a taky proto, že zobchodování by vyžadovalo velký SL a já bych nedodržel svůj MM. Jen jsem si potom zpětně potvrdil, že Larry měl pravdu. Na druhou stranu 4 ze 4 není moc silné potvrzení, to pořád ještě může být náhoda.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 375
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Sentrix,
procházel jsem si deníček a ukázalo se, že jsem sice byl v několikrát z různých důvodů v obchodě přez noc, ale jen dva byly sezónní. A to cocoa a corn. Píši o tom na předchozí straně. Oba obchody jsem držel současně. Na kakau jsem nakonec 800 prodělal, na kukuřici 2180 vydělal. Celkově jsem tedy na sezónních obchodech za prosinec v zisku 1380 USD. Kdybych nebyl vyzván, asi bych to sem ani nedával. Ono to chce udělat přehled za nějaké delší období třeba za rok. V listopadu bylo těch obchodů víc, tak jsem je zveřejnil.
Dobré obchody,
P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dlouho jsem se žádného sezónního obchodu nezúčastnil, protože mi žádný nedal signál. Momentálně sleduji tyto sezóny Cocoa Mar-12 buy; Cooper Mar-12 buy; Dow Jones Mar-12 sell; Orange Juice May-12 sell; Platinum Apr-12 buy. Kakao mělo sice hlášenou sezónu na konci prosince, ale ta měla přejít až do ledna a já čekám její opožděný nástup. Po včerejším uzavření se vykreslily signály k nákupu: Will%R= up 80%; CCI20=100;CCI=100. Ráno jsem čekal na překročení druhé z obou tradelines a na to, zda se neuzavře gap a vstoupil sell market. Momentálně jsem nějakých 500-600 v zisku. Tak snad jsem se trefil. Dobré obchody. P

18217

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Slaughter,
samozřejmě - utnul jsem se, nakoupil jsem to kakao. Poté co jsem napsal výšezmíněný příspěvek, jsem nakoupil ještě druhý kontrakt, ale zatím se to liská v chopu. (naštěstí v kladných číslech).
....
to potvrzení od LarryTv mě moc těší, je to další "pattern" proč být v dlouhé pozici.
Dobré obchody,
P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sentrix
to byl i můj důvod proč jsem nejprve zkoušel jiné brokery, ale u IB jsem spokojen. AMP má dobrou podporu, má vyšší komise (asi o třetinu), ale nelze u nich obchodovat opce a spready (což občas dělám). Rád bych si rozložil více účtů, abych mohl mít jiný účet na sezonní obchody, jiný na gapy a ještě jiný na spready, ale zatím je to pro mne nedostupné. Uvažuji o možnosti i si půjčit na otevření (každý podúčet musí mít první fundování přes 10 000) a pak to stáhnout třeba na polovičku, ale i na to potřebuji víc kapitálu tak zatím počkám.
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2petrpavel: u IB je moznost otevrit si Friends & Family Group Accounts v rámci kterého máš "advisor" account, ze kterého se platí komise a ze kterého můžeš ovládat všechny podúčty (těch můžeš mít až 15).

individuals.interactivebrokers.com/en/p.php?f=friendsFamilyAccounts

Pokud máš u IB stávající Individual účet, ten si pak můžeš přivést do této skupiny (bude se Ti pak tvářit jako jeden ze subúčtů). Limit $10k pak platí na otevření tohoto typu účtu, podúčty můžeš otevírat s limitem $5k (s tím, že peníze si mezi podúčty můžeš přelévat jak chceš-během vteřiny je máš na jiném účtu), minimum pro obchodování je $2k na účtu.

Ať se daří!
Gábi

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...