Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Seasonals


Standamora

Doporučené příspěvky

Sentrix
víc účtů doporučuje i Williams pro případ, že by se dostal na černou listinu, pak prý už se účet nedá otevřít :-) no neznám nikoho, kdo by se do takových problémů dostal. Pokud jde o půjčku u mě je to jinak, čas od času se mi nahrne víc peněz z faktur, které pak musím přerozdělit, vyplatit lidi, materiál a pod. Většinou je nějaká prodleva než musím peníze vydat, takže bych to mohl využít. Nicméně i tak je třeba mít aspoň 5000, které tam je třeba nechat, aby bylo s čím obchodovat.
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 375
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dlouhotrvající očekávání se zřejmě naplnilo dnes jsem dostal signál pro nákup platiny kontrakt Apr-12. Bohužel na margin nemám, tak snad po některé z korekcí. Trend má být býčí až do začátku března. ... kakao jde pěkně navrch, takže přikupuji kontrakty. Snad to vydrží. Dobré obchody. P

18245

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak z kakaa jsem dnes již vyletěl na posunutém SL. Před 13-tou hodinou vzal trh takový obrat na jih, že jsem nestíhal zírat. Maximální zisk byl přes 2800, ale nakonec jsem byl vystoupen na -2,96, což mi při čtyřech kontraktech nepřišlo nejhorší. Obrat k jihu byl skutečně razantní. Okamžitě jsem vstoupil opačně příkazem sell market a sebral aspoň +941. S kakaem zatím nekončím. Uvidíme co se bude dít dál.
dobré obchody,
P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

já už tam dnes byl. potřeboval jsem vydělat na seminář cesty tak jsem měl cíl 3000, no a odcházím s 3088, tož su spokojený...........nevytahuji se, ale mám radost. Peníze už jsou na cestě domů a na seminář se jede z čehož mám dvojnásobnou radost, bez tradingu by to bylo tuto zimu pro mne nedostupné. A to kakao ještě uvidíme, ale až zítra :D Přeju, ať se ti taky daří. P

18253

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nean,
on ten seminář stojí na jednu osobu vpodstatě 1000 dolarů a jsme se ženou dva, za ten zbytek bych rád někam na hory o jarních prázdninách.

Sentrix
o semináři Cesta od Brandon Bays zde psal již Tomáš. Není to přímo o obchodování, ale já od toho očekávám zbavení se různých diverzantů (tak tomu říká Brandon) ve své mysly. Každý má problémy větší či menší s příjmáním velkého množství peněz a sám sebe většinou nějak ničí. Já to mám tak, že když mám úspěch, tak to zaručeně pak podělám. (a nejen v tradingu) Tomáš kdysi psal, že je po úspěchu i vhodné na pár dní přestat obchodovat než se s tím člověk vyrovná. Tak o tom je ten seminář, zbavit se nějakých nánosů z podvědomí, která nám háží klacky pod nohy. Očekávám, že se to kladně projeví na mých obchodních úspěších. Základní semináře cesty nejsou nijak drahé stojí 2500 - 3100 Kč za den, ale seminář "Manifestace hojnosti", kterého se chci v únoru zúčastnit, stojí 19875,- Kč a je to na tři dny. Nechci dělat reklamu, je to moc peněz, ale pokud to pomůže...... no však vidíš jak snadno se dá na to vydělat. :)
Já si to prostě dnes ráno objednal, tak jak je to ve filmu Secret :D

jo ten Tomáš o tom píše na
www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/psychologie-obchodovani-brandon-bays.html

P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...