Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Market Aukce - principy a obchodovani


rossi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 395
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

gumaczek:
Presne tak ja teraz dokoncujem objednavku ale dnes som to cele pos**. Ale tam som vystupil +2ticks pretoze ak pozries na filtrovane T&S tak ziadne velke objednavky po tom odraze neboli. To bol dovod vystupu.
Dnes si ale vstupil podla planu a to je dobre bohuzial market necital tvoju analyzu ale ja ano preto mame skoro totozne vstupy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

amoniak:
přesně! Teda ne s tím pivem, ale s TaS. Taky jsem na to koukal a najednou po 16.h začala TaS celá rudnout. Napřed to vypadalo moc pěkně, udělala se minikorekce a trh vyrazil silně vzhůru (16:00) ale vzápětí to bylo stlačeno rudou záplavou bidů. Uvažoval jsem dokonce o posunutí SL, ale zase - plán je plán a po takovém silném propadu jsem celkem větší korekci mohl očekávat.
Máš nějaká specifická pravidla pro posouvámí SL? Či je to čistě subjektivní? Btw dal by se na odrazy napasovat asi nějaký časový SL, ale fakt zatím nevím, jak rychle by se ten "odraz od HVN trade" měl rozjet apod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ok, nechám toho :-) jinak ten odraz od lower extreme jsem se snažil taky zobchodovat, ale trh si už nepřišel pro můj buy limit na 82,00. Nechtěl jsem vstoupit moc daleko od 1280 kvůli SL a taky honit trh. Navíc jsem celkem očekával výraznější korekci po tak dlouhém pádu.. To je jedno, pro dnešek splněno, jsem rád, že to bylo dle plánu!

18278

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chapu ze vstup do longu na testu HVN je legitimni setup ale podle mne to vypadalo tak, ze pote co cena otestovala 1300 area, tak bylo zrejme jak trh zacal prudce vyprodavat a cena sla rychle dolu. Proc se stavet rozjetemu vlaku? Ale hlavni duvod je RRR. Pokud se tedy takovemu vlaku postavim tak az kdyz je potencial zajimavejsi a to pro me byla situace kdy jsme testovali znovu 1280 area.
Ja to zazil takhle. Potom co jsem mel SL na BE (viz. screen vyse) na 1283, za chvilku prisla kombinace IBP + test of the lower extreme. tak jsem znovu vstoupil na 1283 se SL na 1280 a ten porad drzim...ted trh rposel HVN a tak budu brat profit okolo 1295...uvidim, jetli tam trh dneska dojde... nebo to bude zase BE.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte fšici, sedím nad grafy a rekapituluji minulý týden. Dělám si nějaké studijní screeny a budu se snažit vytvořit si "kolekci patternů". Tady je první z nich, pěkný test HVN z pondělka. Amoniak na něj upozorňoval a také jej zobchodoval, já jsem šel proti a naopak prodával :-) Andreji, jak do toho tradu mám vlízt? Popř. jak jsi to udělal Ty? Díky!

18318

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...