Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otázka začátečníka II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

trader77:
Kdo má účet s 2000 dolary, ten nemůže dost dobře obchodovat pozičně, ale pouze intradenně. Margin pro intradenní obchodování je u miniindexů kolem 500 dolarů a mám dojem, že i u kukuřice. Takže obchodovat intradenně lze, ale já bych se do toho s uvedenou částkou nepouštěl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny zkušené tradery,
Měl bych dotaz. Dostal jsem se do fáze kdy jsem úspěšně propojil živá data z IB( a současně i simulovaný účet se Sierrou Chart). Chci obchodovat z grafu a trápí mě pochybnost nad synchronizací grafů (tj. aby grafy byly stejné z obou zdrojů jak z IB tak ze SC). Moje představa je, že budu obchodovat přes otevřený 3min TF graf naživo.

1.Je to automatické nebo musím udělat na cenové ose nějakou změnu?
2.Musím něco změnit v nabídce při kliknutí pravým tlačítkem myši na cenovou osu?
3.Co jste udělali vy jako další krok po propojení?
4.Je normální deformace grafu v prvním regionu po vytvoření dalších dvou regionů pro CCI14 a CCI50 nebo i to se dá ovlivnit?

Dík za pomoc.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, prosím Vás, v poslední době jsem se začal velmi zabývat investicemi, ale vzhledem k tomu, že jsem stále ještě student a nemám mnoho zkušeností s bankovními účty, bych Vás chtěl poprosit, zdali by jste mi nemohli poradit. Mám takový problém, u jedné firmy jsem si chtěl založit investiční účet, ale zjistil jsem, že minimální vklad pro založení účtu je 20 tisíc korun, které já nemám. Prosím Vás, dalo by se tenhle vklad nějak obejít, abych mohl začít investovat na nějakém účtu třeba jen s 1 nebo 2 tisíci ? Kdyžby ano, prosím mohly by ste mi popřípadě napsat také u kterých bank a jaký účet ? Budu rád za každou radu, moc by mě to pomohlo. Děkuji. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nitro,

V CZ je asi nejlevnější FIO www.fio.cz/akcie-investice při nákupu přes Easy Click www.rmsystem.cz/burza-sluzby/typy-obchodu/pokyn-easyclick , kdy platíš 0,29% z objemu. Nicméně 1-2tk je ti nebude stačit na jeden lot prakticky u žádné akcie. Můžeš obchodovat i menší množství, ale poplatek bude nejspíš vyšší. Kalkulačku máš zde www.fio.cz/spolecnost-fio/kalkulacka/obchodovani . Když jsem si zakládal e-brokera, stálo to tuším 50kč za vytvoření e-depozitáře zakoupené akcie. Jinak nic. Zatím spokojenost. M

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
chtěl bych se jen zeptat rozdíl mezi těmito grafy

www.commoditycharts.com/charts/Corn/ZCH12/#
www.commoditycharts.com/charts/Corn_(P)/CH12/#

že tom prvním je zahrnuta doba parketových včetně elektronických trhů, kdežto u druhého grafu se jedná o graf pouze parketových trhů. Chápu to tak správně? Děkuji za odpověď :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja som to uz nekde spominal ale jenom tak na okraj...
Kedze tohle je tema ,, otazky zaciatocnikov,, a ja sa povazujem za totalneho zaciatocnika tak idem nato :)

Dobojoval som bitvu so softverem. Nekomu sa zda mozna trivialna zalezitost ale pre mna technickeho antitalenta je to eic WIN. Takze mam NJ a nahrane data v nom. Comu vsak nerozumim su velmi tie datumy...

1- open NJ/ tools/imstrument manager/
2- su tam na vyber FUTURES ktore zaskrtnem a dam hladat napriklad trh TF a pak ked pride na vyberanie datumov dojde na sklenenu zed mojho chapania.

- su tam datumy napr: 01-11, 02-11, 03-11, 04-11, 05-11, 06-11.... ak to chapem spravne je to druhy mesiac roku 2011? alebo treti mesiac roku 2011?
- ale tak isto je tam aj 08-13, 09-13, 10-13: co do kelu je tohle? :)

Prosim odpustte mi tak blby dotaz ale chcem v tom mat naprosto jasno hlavne v zaciatkoch :)

S pozdravom Peto

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravicko.
prosim vas ludia neviete mi poradit ze preco sa mi velmi cudne sprava bartimer?
Vysvetlim:
Ide o to ze obchodujem tf 3 min. Tzn ze bar timer by mal odpocitavat 3 minuty.
Ale on robi to ze
kolobeh... : ukaze 00:00:20
potom sa na nom objavi 00:03:20 (a pocas toho casu sa cena, teda sviecka vobec nehybe)
az ked uplynie opat tych 20 sekund tj ked bude na bar timeru 00:03:00 vtedy sa zacne cena hybat. Ale medzi tym je cena mrtva a nehybe sa.

Uz som tu rad pytal sa tuto otazku a jeden clen mi poradil ze mam chybnu baterku v maticnej doske ci co. To som bral az do chvile kym som to neskusil aj na velkom pc aj na notebooko.

Mozete mi prosim poradit co s tym? dost to skresluje informacie pri obchodovani.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...