Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otázka začátečníka II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,
jsem tu nový a potřeboval bych radu. Snažil jsem se vyčíst odpověď odsud, ale stále z toho nejsem moudrý.
Podle návodu jsem si nainstaloval NinjaTrade, ale jak jsem se dočetl, tak OpenTic již nefunguje.
Tudíž hledám tomuto podobný zdroj historických grafů, kde by stačilo se tedy jen připojit a vybrat si data jaká chci.

Snad jsem to napsal srozumitelně.
Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den, chci se zeptat na Obchodni denik. Bohuzel jsem knihu "Jak se stat intradenim financnikem" venoval knihovne a pamatuju si, ze byla snad cela kapitola venovana Obchodnimu deniku. Potreboval bych poradit jake sloupce jsou v obchodnim deniku povinne. (Cislo obchodu, long/short, za kolik jsem nakoupil, za kolik prodat) atp a ktere jsou nepovinne, ale vyplati se vzdy zapsat. Dekuji mnohokrat ! :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Blizz:
stačí pohledat tady na foru, je tu příno vlkno kde je mnoho deníků. já osobně používám PS tradebook lze tu také vyhledat, ten je ale již sloitější, není to základní verze. jinak klasicky se používá datum, pozice, počet kontraktů, open, mae, mfe, close, pattern, čas open, čas close, někdo doplňuje: stav trhu, poloha vůči např ema34, LOD, HOD a pod. záleží na vás co si ždáte.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,chci se zeptat,jestli je možné dělat krátké obchody (např. za 40 sekund). Zkouším si jen tak počítat o kolik se změní zisk/ztráta, např. když poklesne o jeden tick. Pro tyto testíky používám velmi kritizovanou platformu Plus500 a v podmínkách mají napsáno, že když udělám obchod pod 2 minuty tak mě můžou zrušit účet. :D tak ještě jednou k otázce, není to v celém tradingovém světě nějako zakázané nebo tak? :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 I.Holan:

Ahoj

jestli chces poradit a navic se i tou radou ridit... tak ti radim... zapomen na to ! Jdes uplne spatnou cestou. Resp. jinak.. zakazane to samozrejme neni a spousta lidi resp. firem to tak dela, ale scalping o tick, dva je uplne jiny svet, ktery nema se svetem tradingu tak jak je prezentovan tu na financniku vubec nic spolecneho. Mohl bych ti tu hodinu vypisovat proc to nemas delat, ale doufam ze postaci tato rada. Myslim to uplne vazne... s timto pristupem nemas absolutne zadnou sanci uspet. Budes-li mit zajem o scalping, shanej si informace uplne nekde jinde, ne tady, ale jenom proto, aby si pochopil, ze jdes spatnou cestou. (Samozrejme nenapsal si svoji situaci, ale nepredpokladam ze mas komise v radu centu, server primo na burze, k dispozici system a platformu ktery ti umozni poslat v radu pikosekund stovku prikazu na burzu apod.) Jako bezny trader na to prosim opravdu zapomen. Tradingem se da sluzne uzivit i daleko jednodussi cestou.

At se dari
Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...