Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otázka začátečníka II


Doporučené příspěvky

já nevim, celou dobu se tady řeší OCO vazba, ale problém může být i někde jinde (protože by logicky byl při zasažení PT vyplněný PT a při následném zasažení SL otevřená nová nekrytá pozice - žádné uzavření pozice na SL! ta už by byla dávno uzavřená na PT)..

strangere chtělo by to obrázek z tvojeho grafu...a obrázek z Control Centra NT - TRADES z příslušného dne..bez toho může být 100 domněnek a všechny špatně..prostě to musíš vždycky popsta maximálně do detailu a přidat obrázky atd. když chceš poradit...bez toho sou to jenom dohady a celkem zbytečné..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

jj, už to vidím..problém byl tedy ve vypnuté platformě..každopádně bych doplnil, že OCO vazba by měla fungovat i v neplacené verzi NT, pokud se nemýlím a řeší se tohle (že někdo nemá v NT možnost nastavit OCO)...pouze ATM strategie by tam neměly fungovat..ale chce se to přeptat, vyzkoušet..sám mám placenou verzi a nikdy sem toto neřešil..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravim,

mohl by mi nekdo poradit ,co se tyce oteviracich hodiny dne u e-mini standart&poor 500 ?
CME Globex ma hodiny od :

MON-THURS: 5:00 p.m.-3:15 p.m. & 3:30 p.m.-4:30 p.m.
(Daily maintenance shutdown 4:30 p.m.-5:00 p.m.)
SUN: 5:00 p.m.-3:15 p.m.

Myslite ze v 5 je oteviraci cena dne ? vetsinou je to kolem 8.30 nebo 9.30 est .
Nemuzu tuhle informaci nikde najit.

Diky moc!

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Literus:

pravděpodobně vás zajímá intradenní obchodování? pokud ano, můžete na futures, indexy zkusit zdarma NinjaTrader, nebo dostupnou Sierra Chart...oboje má na fóru řadu vláken a na serveru řadu článků, tutoriálů ke zprovoznění a nastavení atd.

viz www.financnik.cz/wiki/daytrading_software

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

mohol by mi niekto poradit ohladom marginu alebo konkretne nakupnej sume jedneho kontraktu? Napr. nasiel som aktualny margin na Corn 2363$(initial), pre mna skor bude podstatna suma (Maintenance) 1750$ kdeze budem drzat kontrakt cez noc. To by mala byt suma ktoru mi broker zablokuje alebo este ma broker nejaku paku
napr. 1:10 cize jeden kontrakt ma bude stat 175$ ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

trader77:
Pro otevření kontraktu budeš potřebovat těch 2363 dolarů a až se dostaneš pod 1750 dolarů, přijde ti margin call. Žádná další páka tam není, na 175 dolarů zapomeň. Byly doby, kdy byl margin na kukuřici kolem 300 dolarů, ale to byl bušl za dva dolary a když se cena za den hnula o 5 centů, bylo to už hodně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...