Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Nabídka a poptávka - Supply and Demand


rusty517

Doporučené příspěvky

blahetal: Diky moc za odkazy. Nejde mi otevrit ten predposledni (novejsi clanky). Dik za ty zapisky z kurzu, netusila jsem , ze neco takoveho existuje.

Ten obrazek, co jsem vlozila, je z jeho seminare, ten vstup je hodnocen jako All star entry a presne takoveto vstupy mne vyhovuji. Ale ono "krasa" teto metody je zejmena v tom, ze 10 lidi bude koukat na graf 10ti zpusoby :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 504
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

>>PetraSR

>>Ten obrazek, co jsem vlozila, je z jeho seminare, ten vstup je hodnocen jako All star entry a presne takoveto vstupy mne vyhovuji.

To je super, ze te to jde, tak u toho hlavne zustan :)
Ten link na free clanky od SS a dalsich je - www.XtradingXacademyX.com/free-resources/Newsletters.aspx - smaz velky X z url, je tu nejaky filtr na tu adresu. clanky vychazi jednou tydne a celkem dobrou uroven to ma.
posledni clanek od SS je z tohoto tydne a jmenuje se - Feature Article: Market Timing in XLT
ale urcite se vyplati cist i ostatni, kde jsou treba popisy obchodu (s pouziti S/D) s opcema, akciema, psychologie. apod.
ma to rss, takze neni problem to odebirat

Jinak dalsi zajimave veci na DBD/RBR resp. RBD/DBR lze vygooglit treba takto
www.google.com/search?q=drop+base+sam+seiden

Link to comment
Sdílet pomocí služby

skvele vlakno,
akorad bych se chtel zeptat jestli neni nejak kniha v ceskem jazyce ,ktera by to tak nejak popisovala uplne od zacatku.tedy pro zacatecnika od A-do Z.neumim zas tak perfektne anglicky a proto to z tech zahranicnich for zase tak az moc dobre asi nechapu,potreboval bych neco v cestine k tomu,protoze jak nerozumim nejake urcite veci tak pak uz se ztracim v tech komentarich tady a to je skoda.Proste bych potreboval nejakej takovej manual abych pochopil co zpusobuje pohyb cen a td..proste neco co tady popisujete.Take sem prave obchodoval ruzne patterny a cekal az se me vykresli abych to mohl zobchodovat ale kdyz to neni tak nejak v souladu s trhem tak je to na nic.Pokud me tedy nekdo muze doporucit nejakou knihu,nebo clanky v cestine budu vdecny.. dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

binyxxx: V češtině toho asi moc nenajdeš, zřejmě jen to, co je tady foru. Ale když si přečteš pár těch článků od Sama se slovníkem, tak po čase zjistíš, že se tam dost věcí opakuje a dá se tomu rozumět. Já na tom s angličtinou taky nejsem příliš dobře, takže videa zatím moc nestíhám, ale ty články zkus a uvidíš, že za chvíli to bude srozumitelnější. Navíc se tím trochu zlepšíš v angličtině a tím pro sebe uděláš další dobrou věc. To je další výhoda tradingu, že se člověk rozvíjí i v jiných oblastech. Držím palce (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to binyxxx: par zajimavych prispevku sem vlozil Heron a dalsi clenove, ale je treba se zamerit na jednu problematiku, jelikoz v danem vlakne je az moc zminovanych obchodnich pristupu :) -> www.financnik.cz/forum/read.php?23,66714,page=5

R.

p.s. pokud by toho bylo malo, tak urcite doporucuji prolezt vlakno www.financnik.cz/forum/read.php?13,74563 , ktere rovnez nabizi mnoho cennych informaci, jak na obchodovani s/d nahlizet, ale taky to chce filtrovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

binyxxx: Ahoj, kluci sem dali skvele odkazy na fora, prispevky od Herona jsou opravdu velice dobre. Pokud ti to ale stacit nebude a budes chtit prelozit nejaky konkretni clanek od SS, dej mi vedet a prelozim ho. (Na preklad do cestiny mam svoleni od SS). Kluci tady rikali, ze jsou lepsi clanky, nez jeho videa. Ve videach, kdyz si je pustis rychle, tak najdes krasne grafy, kde zakresluje spoustu S/D urovni a taky slidy s popiskama grafu, to je podle mne velice prinosne a tech par veticek se da rychle prelozit. Vyrazy se opakuji.
Drz se, Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diky vsem, hold budu muset to nejak skousnout s tim prekladacem,par clanku sem zkousel ,ale preklada to vselijak.Prave proto ze je moc pristupu,tak sem myslel jestli neni nejaka kniha v cestine ,ktera to tak nejak popise jako celek tu nabitku a poptavku.Takovej vseobecnej souhrn ,abych pochopil strukturu,udelal si nejakej obraz a pak se na neco konkretniho zameril co by me sedelo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Minuly tyden se vydaril, cekani na navrat do zony stalo za to, skoda jen ze zavredno predcasne, ale jak sem jiz psal, je to oblast na ktere se pracuje. Petra SK > prosim te jak se ti podarilo ziskat svoleni od Sama, sam jsem mu nescetnekrat psal ale bez odezvy. binyxx > jestli to myslis s tradingem vazne tak investuj do kurzu anglictiny, je to MUST, existuje miliony info zdarma v originale, spousta skvelych blogu v AJ a info ktere se do cr dostanou se znacnym zpozdenim /napr knihy/ nebo vubec. Navic v prekladu se ztraci cast info, diky interpretacim atd. At se dari.

18186

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jenda701: No sama jsem se divila, ze mi odpsal, trvalo to asi nejake 4 dny. Asi mel dobrou naladu :)
Jeste mne vyzval, abych se ozvala, kdyz nebudu necemu uplne rozumet , abych v clancich neudelala chybu nebo tak. Takte ted to vse prochazim a urcite budu psat email znova s dotazema, pridam uz ale konkretni grafy, kde mi nejsou nejake veci jiste. Chci pouzit primo jeho grafy, kde v mych ocich stejnou situaci (sila odrazu, rychlost navratu, cas...) vyhodnotil jinak v ruzne dny. Snad budu mit stesti a znova mi odpovi :)

JInak, moc hezky trade, taky jsem na to koukala, akorat ja jsem na futures a ne na forexu, tak do toho mimo obchodni hodiny nelezu :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnesni obchod, ztrata na SL, situace kterou jako trader nerad vidim obvzlast kdyz jde trh mym smerem. Jen potvrzuje ze SL je citliva zalezitos a casto je treba byt velkorysy a dat trhu dostatecny prostor, SL par bodu nad vrchlem S/D muze a forexu byt snadno zasazena, profici targetuji stopy? nevim, mozna ano mozne ne kazdopadene pro priste beru na vedomi.

18227

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jenda701:

forex neobchoduju, ale myslím, že v principu je to stejné jako na indexech..nejhorší na tom je, že příště vezmeš sice na vědomí a dáš tomu x ticků rezervu, ale jak na potvoru tě to vymete zas...tohle je taky jedna z křižovatek na které se rozdělují ztrácející od vydělávajících..ztrácejícího to vymete jednou a už do toho nevleze a trh se rozjede jeho směrem...vyhrávajícího to vymete, ale když vidí opětovné odmítnutí ceny nebojí se do toho nastoupit znovu a tak pokryje ztrátu a něco vydělá navíc..

pokud se nepletu a chápu tvůj obrázek dobře, tak si vstupoval na těch dvou swingách a vždy tě to vyhodilo hned na další svíci..kdyby si ale pokaždé hned zase vstoupil napodruhé z obou situací si mohl mít 1xSL a 1xPT..takže 2xmalý SL+2xPT = ve výsledku solidní zisk..a o tom to je..

je naivní myslet si, že dokážeš vstupovat tak, aby tě trh nevyhazoval..to se bude stávat vždycky..záleží na tom, jaké má kdo "koule" a strategii, kterou by si měl analýzou ověřit, jestli je opravdu správná z pohledu sekundárních vstupů..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...