Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Nabídka a poptávka - Supply and Demand


rusty517

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 504
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

jenda701:
Můžeš mi prosím prozradit, podle čeho jsi určil TP až tak daleko a ne třeba už kolem 1.3440? V jedmom článku od Sama jsem četl, že velikost TP neurčuje podle velikosti pohybu z oblasti, ale podle toho, jak rychle se cena do oblasti vrací. Asi to popisuji dost nesrozumitelně. Myslím tím ten poslední kus ničím nerušeného pohybu před prvním návratem do zóny, což bych viděl v tomto případě kolem té ceny 1.3440, akorát tam už by mi to nedalo potřebný RRR.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gumved, prikladam screen, jde o kazdeho osobni preference, ja se snazim drzet metodiky dle info viz SS. TP urcuji normalne na nejblizisi cerstve demand pri sell, pro 1:4 RRR abych dostal konzervativni 1:3 TP. Na cem se snazim neco pres rok pracovat je jak vytezit maximum z pozice kdyz uz jde v zamyslenem smeru, zatim ale nemam zadny mechanicky postup. Otazka je zcela evidentni jak vyuzit pohyb k co nejvetsimu profitu. Je to ale dost osementne abych se vyjadril neexaktne:-)

17952

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jenda701: už delší dobu čtu Tvoje příspěvky nejen na tomto topicu a radost pohledět. Měl bych na Tebe dotaz, zda používáš na hledání S/D zón nějaký indikátor (třeba v MT4) nebo to máš naučené a hledáš je pouhým okem? A s tím spojený dotaz, zda jsi zkoušel někdy indikátor do MT4 II_SupDem, který tyto zóny s různými možnostmi vykresluje. viz obrázek Jde mi o to, jak dobře/nedobře ten indikátor tyto zóny vykresluje? Díky

17959

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dlouho se tu nic nedělo, tak sem hodím obrázek z nepovedeného úterního obchodu na NQ. Demand snad byla určená dobře, bohužel jsem doplatil na začátečnickou nejistotu. Zdálo se mi, že se nějak dlouho nic neděje, tak jsem pro jistotu posunul SL o dva ticky nad vstup, kde byl obchod po chvíli uzavřen. Takhle nevalně skončil můj první live obchod...

18155

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gumved ja ti jen z vlastni zkusenosti muzu potvrdit ze se SL nehybat, ve chvili kdy urcis zonu prijmes risk nehybej se SL, ja to udela snad 100x a v 90% to vedlo k SL OUT a dobremu obchdou beze me ucasti, velikos zony je risk ktery prijimam SL nehybt!!! |Pohybm SL nic nezlepsis ale nakopak zhorsis pravdep uspechu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gumved ja ti jen z vlastni zkusenosti muzu potvrdit ze se SL nehybat, ve chvili kdy urcis zonu prijmes risk nehybej se SL, ja to udela snad 100x a v 90% to vedlo k SL OUT a dobremu obchdou beze me ucasti, velikos zony je risk ktery prijimam SL nehybt!!! |Pohybm SL nic nezlepsis ale nakopak zhorsis pravdep uspechu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...