Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Nabídka a poptávka - Supply and Demand


rusty517

Doporučené příspěvky

jenda701 - video od SS na tema - Spot Forex vs Forex Futures
www.fxstreet.com/webinars/sessions/session.aspx?id=c72e2443-7d65-4641-a7e2-efd7b585d50f
mozna tam najdes neco uzitecnyho (tusim, ze SS dava prednost futures na meny, prave z duvodu velkeho sumu a vymetani SL kolem S/D zon. ovsem na menovych futures je taky plna paka. mini menove futures maji male volume, snad jenom krome mini E7, kde by mozna slo pozicni obchodovani)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 504
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

blathel > jj znam Fx vs Fut id SS, sleduji oboji casto se stava ze spike na Fx je o par ticku vetsi nez na fut, nicmene v tomto ppripade byl lehce spike nad i na futures. M6E se da obchodovat behem dne.
Mikell> obe pozice byly SL na 1.2815 (tecka), souhlasim ze je treba mit koule na to vstoupit znoavu do pozice, i taky pridad do pozice jakmile jde tvym smerem, to dela rozdil mezi uspesnym vydelavjicim a prumernym neztracejicim obchodnikem. Ne vzdy ale mam cas sledovat jak probiha pozice takze zadam limity a jdu do toho, proto ten komentar nechat rezervu par tick navic. Kdyz mam cas a mohu sledvat vyvoj jdu na to ak ze na vyssim TF najdu vstup zonu, jeji velikost definuje risk, pote 2% z uctu max risk v $$$ a del toho dam velikost pozice. Normalne dam malo cast jako test a v momente potvrzeni pridavam, viz dnesni priklad. V posledni dobe zistuji ze je vic umeni nez presna veda umisteni stopu, a jelikoz neobchodujiu stylem kdyz se prekrizi A s B tak je to tezke presne otestovat, spoleham na vlastni zkusenost.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnesni EUR, scenar na rano, cekat na smer, break out of range, cena se pohybje k vyznacene supply, DBD, vyznamny propad ceny z oblasti kolem 1.2800 kvalifikuje supply jako platnou dva vstupy a pouceni z predchozich obchodu SL jde vyrazneji na horni hranici zony ale s podminkou 2% max risk na pozici. TP nejblizsi vyznmy demand. At se dari.

18360

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dneska se mi stala zvláštní věc. Zjistil jsem, že se cena blíží do oblasti, kde byla naposledy 28.7.2011 a byla tam poměrně výrazná supply (teď jsem zjistil, že cena se na tuto oblast dostala i 28.10.2011). Abych nemusel při porovnávání různých tf stále posunovat graf zpět, otevřel jsem si ještě jeden graf vedle. Pak jsem si na něm danou zónu zpřesnil na 15 min tf a podle zakreslených hranic jsem si na stejných cenách vyznačil hranice i na aktuálním grafu. Trh mě pak nakonec vyhodil na SL a když jsem zpětně prohlížel graf a zkusil si na daný čas posunout i graf, podle kterého jsem obchodoval, zjistil jsem, že je úplně posunutá osa s cenou viz obrázek. Ve skutečnosti tedy byla tato zóna dosažena už včera a já jsem dnes vstoupil až téměř 11 bodů nad ní (jak jsou modré linky). Nějak mi nejde do hlavy, co takové posunutí os mohlo způsobit, ale raději už si budu nechávat otevřený jen jeden graf.

18380

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Georgie: Dnes ho urcite nepropasnu, ale to, jestli se bude nahravat, nebo ne, zalezi od pritomnych adminu. Jednou myslim Vicky prave rikala, ze "nema k nahravani momentalne dostupnou techniku", tak nevim, co tam s tim vyvadej. Samovi je to jedno, jestli to nekdo nahra, nebo ne.

Gumved: Zkusila bych tenhle obrazek poslat na podporu NT + svemu poskytovateli dat. Celkem by mne zajimalo, co oni na to.

To all: Je tu nekdo, kdo obchoduje indexy i currency? Muzete porovnat vysledky? Pouzivate stejny timeframe? Mne ty indexy nejak nejdou a nevim, kde je chyba. Metoda stejna, vysledky horsi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stoji vubec za to se divat na ty novy videa od SS. mne prijde, ze porad opakuje dokola to samy. :) nebo tam ma tedka nejaky novy temata?

jsem zkousel BT S/D zon na ruznych futures a indexy taky nic moc vysledky (ale jel jsem dost nizky TF, vyssi TF byly trochu lepsi). lip me vychazely fx futures, pak taky grains a zlato nebyly spatny, ale meny (6A, 6B, 6C, 6E) urcite nejlepsi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gumved:

a nemal si nahodou v tom jednom grafe najprv otvoreny iny kontraktny mesiac a az potom si ho prepol na 3-12 ?

Mne sa minule stalo neco podobne, ale uz si presne nepamatam co, ale chyba bola v tom, ze som mal otvoreny graf TF 3-11 a potom som ho iba v grafe hore zmenil na TF 3-12. Potom som otvoril uplne odznovu graf TF 3-12 a vsetko bolo ok

Link to comment
Sdílet pomocí služby

m.hunter: Díky, to by mohlo být ono. Sice si nepamatuji, jestli jsem tam měl jiný kontraktní měsíc, ale možné to je. Měl jsem ten graf otevřený už dřív a vždycky jsem si na něm zpětně hledal některé možné vstupy. Při ukončování ninjatraderu jsem si to vždycky uložil a příště zase pokračoval. Tak je možné, že jsem tam někdy v minulosti jiný kontraktní měsíc měl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetraSR: Máš pravdu, teď jsem to zkusil a je to tak, jak říkáš, tak nevím. Pro jistotu jsem provedl Reset DB a otevřel si nový graf. Nechám si tam raději jen jeden. Ve starém už jsem měl i dost zakreslených starších oblastí a obchdů, tak se mi to i pomaleji načítalo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jéé já mám moderované příspěvky, a já si říkám, že je to nějak divné a pomalé :D
No, tenle webinář mně osobně dal hodně, mohla jsem si porovnat nastavené SD se SS a ještě pokecal člověk i s lidma před začátkem webináře, což bylo taky max. přínosný, člověk vyměnil zkušenosti a podobně. Určo zapnu i další webinář , myslím, že je již 26.ledna v 12:00 CET nebo tak nějak.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...