Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

to deenius

to demo od Strikera jsem prave pouzival pro paper obchod :-). Jsou tam live data a mam tak pocit jako bych byl v realu a ne jen "pred monitorem". Hodne mi to osobne pomohlo psychicky pri prechodu na live obchod.
Samozrejme je to hodne subjektivni, ale me to opravdu hodne pomohlo.
Dalsim duvodem je, ze paper muzes jet ve stejnem programu jako pak live. Nekomu to muze zachranit pote z neznalosti neprijemne ukliknuti :-).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

deenius:

aha, tak čtu, že komise jsou poměrně vysoké na ID... Ok, ale jestliže je pan Lembák v pohodě doufám, že půjdou srazit.

Jinak ještě k té Sieře:) Budu tedy potom platit pouze 45USD za package 5. Ptám se na to, protože jsem ve fázi, kdy si finančně nemůžu moc vyskakovat a hledám alternativu za "enschopného" brokera (nechá si paltit fee a OCO vazbu drží u mě na PC...:(

díky v.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: vema

Ten celkový poplatek (6,42 $) mi nepříjde nikterak zvlášť vysoký. Je pravda, že jinde lze získat i třeba o dolar či dolar a půl nižší komisi, ale tomu pak také odpovídají služby.

Jak jsem se informoval u pana Lembáka, tak při obchodování z NT ty poplatky jsou jen o něco dražší než třeba u AMP futures, v případě stejné platformy. U SOL traderu jsou ty poplatky takové, jak jsem psal. Hold, člověk zaplatí něco málo navíc, ale má pak alespoň klid, když se něco pokazí.

Každopádně, o výši komise lze určitě jednat. Pro mě to osobně není momentálně na pořadu dne, ostatně jak jsem již tady uvedl. Pokud člověk obchoduje z jedním či dvěma kontrakty při frekvenci obchodů 2 až 3 denně, tak fakt, že má o dolar větší komisy nehraje podle mě žádnou velkou roli.

Možná Vás však potěší, že pro obchodování na evropských trzích jsou ty poplatky menší. Dnes jsem udělal svůj první obchod v trhu FGBL a poplatek byl pod 5 $ :) Neznám zatím jeho přesnou výši, jelikož jsem si to nepoznamenal. Ale jak budu vědět z výpisu, tak to sem pisnu.

Za propojení Sierra Chart a SOL tradera se nic neplatí, nebo alespoň nedostala se ke mě žádná informace, která by tvrdila opak. Sám jsem před tím, než jsem si pořídil pluginy do NT uvažoval, že bych obchodoval ze Sierra Chart, a tak jsem si kolem toho zjišťoval nějaké to info. Nakonec jsem však zůstal u NT, hlavně z důvodu, že je pro mě uživatelsky přívětivější.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: marastik a deenius

Už jsem všechno vykomunikovala s MArtinem Lembákem a příští týden budu řešit přesun financí z velocity do Strikera. Ty rozdíly ve službě a vůbec jsou opravdu markantní.
Je to tak výše komise je relativně v pohodě a ostatní servis vypadá také výborně:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

měla bych dotaz na ty, kteří jsou už znalí práce s platformou SOL.

Mám trochu problem s OCO vazbou a umístěním MArket a Limit příkazů do trhu. Pokud mám zakliknutou vazbu OCO a předvolenou "Bracket strategii" a vstoupím market příkazem, podle všeho se OCO vůbec neaktivuje - dle potvrzovacího dialogového okénka. a pokud vstupuji Limitem tak se sice OCO vazba vyplní, ale zase nemám v trhu umístěný SL.

Stáhůa jsem si ze stránek Strikera podrobnější manuál a toto jsem tam nenašla.

Zřejmě jsem ještě něco dostatečně "nenastudovala" nebo nepochopila-přehlédla

díky za pomoc

V.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vema nevím zda vám odpovím přesně to co chcete. Občas mi toto zazlobilo na demo účtu. Na live jsem s tím nikdy problém neměl. Po posledních update demo platformy je už vše opět také OK. Osobně obchoduji z grafu a ne z DOM. K tomu pak používám MultiBracket strategie, kterou mám nastavenou viz. obrázek. Vše mi pak v pohodě funguje. Je samozřejmě potřeba mít označenou danou strategii (Tzn. nemít tam vyznačen ten default nápis Strategy, ale nějakou tu svoji). Musí tam být označena než dáte příkaz do trhu.

21963

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: vema Je to tak, jak píše robsol. Nejdříve musíte vybrat políčko Strategy a potom také příslušnou strategii. Poté lze vstupovat jak za market, tak za limit s předem definovaným PT a SL. Ze screenu by to mělo být pochopitelné. BTW, proč zaklikáváte zároveň políčko OCO? Ta je přece definována ve strategii. To jste vyčetla někde v tom manuálu?

21966

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...