Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

Prosim o jednu radu.
Nastavil jsme si dle vasich rad a screenshotu strategii s predm definovany SL a PT.
Dekuji za navod.
Mel bych dva dotazy. Zrejme hloupe, ale snazim se s SOL Traderem seznamit co nejrychleji abych mohl otevrit ucet.

1) Nejak jsem nepochopil rozdil mezi BRACKET a OCO. A moznost pouzivat pod Bracekt take OCO. Jaky je rozdil?
2) Pri nastavovani a zkouseni strategie jsem nahodne zrusil okno, ktere se me vzdy dotazovalo, zda chci vstoupit do obchodu BUY/SELL. Nyni kazdym klikem na graf (pri zapnutem Trade Mode) vstoupim do pozice. Vedel by prosim nekdo jak vratit potvrzujici okno nazpet?

Dekuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Darkarcer: 1. Osobně vstupuji jen za MARKET nebo za LIMIT se zapnutou strategií, kde je OCO vazba pro SL a PT již nastavena. Ikony v DOM BRACKET a OCO tak vůbec nepoužívám, pokud jste měl na mysli toto. 2. Potvrzení, nebo-li Confirmations si můžete zapnout přes nabídku v SOL Traderu, viz. screen.

22868

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dekuji za odpoved, moc mi to pomohlo.

Ja nejsem na obdchodvani pres DOM vubec zvykly. Pripadami nejjednodussi videt svuj PT a SL videt na grafu a mit moznost si ho posouvat.
Mel sem na mysli ze spis nechapu oznaceni typu prikazu jako Bracket a OCO. Pripada mi, ze funkce obou je stejna. V cem je teda jejich rozdilna vyuzitelnost?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bracket se používá při obchodování z DOMu, když chceš zadat příkaz na nákup nebo prodej a zároveň s tím i PT a SL, po aktivaci příkazu, když jsi v pozici můžeš být v klidu, protože máš v trhu zadaný SL, jsou lidé, kteří jen vstoupí do trhu a SL zadávají po nějaké době, klidně nechají jít pozici do velké ztráty, nebo SL vůbec nepoužívají a PT pak zadávají ručně, i tak je dobře si aktivní příkazy zkontrolovat v menu View Active Orders že jsou zadané jako OCO automaticky
v DOMu bez Bracketu pak můžeš zadat příkaz na nákup nebo prodej a pak si ručně zadat SL s tím, že předtím zaklikneš, aby tento příkaz byl OCO a zadáš i PT, po protnutí SL nebo PT se ten druhý příkaz z trhu odstraní
toto lze udělat ale až po vstupu do pozice, protože bez vstupu do pozice jsou to pak pouze příkazy, který visí v trhu jako nákup limit a nákup stop nebo prodej limit a prodej stop, pak se ale může stát, že trh urazí nějakou vzdálenost, ty nestihneš zadat SL a jenom budeš blbě koukat a přemýšlet, jestli to nechat jet ještě do větší a větší ztráty a budeš se modlit, aby se trh otočil a šel zpátky tvým směrem
přijde mi daleko uživatelsky příjemnější obchodovat z DOMu, když mám aktivovaný Bracket s nastavenými PT a SL a vím, že se zadají do trhu zároveň, když je aktivován můj příkaz na nákup nebo prodej
obchodování z grafu mi přijde "nebezpečné", člověk někam klikne myší a už je v pozici a ani o tom neví:-), dělám si legraci, tak by to být určitě nemělo
svoje aktivní příkazy pak kontroruluji v menu View Active Orders, kde přímo vidím, že jsou z Bracketu zadané jako OCO, pozice pak kontroluji View Positions
snad jsem nenepsal nějaké nesmysly:-), kdyžtak mě někdo opravte...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,
mám problém se zobrazováním grafů v SOL. Používám demo účet, po nainstalování v PC bylo vše v pořádku. Po odhlášení a následném přihlášní se mi však nezobrazují grafy - ani přes ikonu, ani přes nabídku "new". Musím odinstalovat, znova instalovat a pak opět funguje, do té doby, než se odhlásím. Nemáte s tím někdo zkušenosti? S panem Lembákem komunikuji, ale nedaří se nám najít řešení, obracím se proto na traderskou komunitu :-)
Díky za případnou pomoc
J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Darkacer: replay je jako plugin pod file. To zobrazení vstupu a výstupů posílal v jedno z tipů p. Lembák:

Tip dne: Jak zobrazit vstupni a vystupni sipky na grafu v SOL platfome?

Jednoduse, kdyz se prida na grafu uplne vpravo po kliknuti na rozek "Add or remove buttons" > Standard > a dole rolovat na sipce dolu na ikonu takove obrazovky "Order display", po jejim kliknuti se zobrazi nahore v grafu v nabidce a pak po kliknuti na tuto ikonu se zobrazi moznosti. Je treba dat ve Filtru On a Visible On. Ve Formatu pak Fills as a triangle On.

Super trejdy!

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

To: Darkarcer

Určitě je to velmi dlouhá doba. U mne netrval převod ani 24 hodin. Posílal jsem peníze ve čtvtrtek večer a v pátek, hned po začátku obchodování, mě pan Lembák informoval, že peníze dorazily na můj účet.

Zkus zkontrolovat, zda tvé peníze odešly z účtu a popřípadě i kontaktovat přímo pana Lembáka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...