Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

deenius, robsol

Ano tuto cestu jsem také volila, ale pokud jsem zadávala příkaz z paltformy SOL, tak se předvolená strategie neaktivovala.

Šlo mi o to, že chci vstupovat jak příkazem limit tak i MArket v kombinaci s OCO (samozřejmě, abych měla vše ošetřené, pokud spadne net, PC atd. ) A nemohla jsem se toho dobrat. Pokud nechci použít OCO tak je vše ok a brackets fungují OK. JAkmile ale použiji, zakliknu OCO a obchoduji s předvolenou strategií z DOMU, OCO se neobjeví.

TAkže jsem nakonec přišla, po znovu přečtení manuálu, že prvně otevřu pozici (ať limit nebo MArket) a teprve potom "manuálně" přidám do trhu dva OCO příkaz. JEden Limit jako PT a druhý STOP. TAkže defacto bracket strategii nepoužiju.

Doufám, že je to srozumitelné, ale návod na OCO na str. 48 to popisuje.

Jinak samozřejmě vše funguje OK. Ještě zkusím obchodovat z grafu a tím pádem budu is OCO používat bracket předvolenou strategii

V:

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: vema Promiňte, ale já pořád nechápu, proč zaklikáváte tu OCO vazbu zvlášť? Pokud si ji již nastavíte v brackets, tak jak to je vidět na screenu a zároveň zakliknete tlačítko Strategy + příslušnou strategii (viz. můj screen z předchozího příspěvku), tak pak můžete vstupovat jak za limit tak i market s předem definovanými PT i SL. Mě to tak funguje naprosto bez problémů. Zkuste mrknout, zda to máte nastaveno stejně jako já. Podle mě je hloupost zadávat PT a SL až po vstupu. Tím přeci celá logika ochrany OCO vazbou padá, protože v tu chvíli Vám může vypadnout internet či spadnout platforma a Vy jste v trhu bez SL i PT!

21982

Link to comment
Sdílet pomocí služby

deenius

tak máte pravdu. Já jsem ty příkazy pravděpodobně rušila tím, že jsem měla ještě navíc zakliklý OCO zvlᚍ..

nicméně ten "komplikovanější " přístup s dodatečným zadáváním LMT a STP v kombinaci s OCO také funguje, řekla bych. Ale pro pohodlí je samozžejmě lepší si strategii předvolit

diky V.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Prosím o radu při ukončení obchodu pouze s části kontraktů. Vstupuji do obchodu formou Bracket příkazu (obchoduji přímo z grafu formou strategy) na SOL platformě s např. 2 kontrakty. Chtěl bych po nějaké době vystoupit z obchodu pouze s jedním a jeden nechat dále v obchodě. Bohužel mi platforma dovolí měnit v okénku Qty jen násobky zadaných kontraktů dolů nebo nahoru. Tzn. buď mohu jen navýšit kontrakty o násobky v tomto případě dvou nebo ukončit obchod s oběma kontrakty najednou. Bohužel nevím jak toto zařídit abych ukončil pouze jeden konkrétní a další nechal v rozjetém obchodě. Děkuji všem zkušenějším za radu.

22170

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

deenius Napsal:
-------------------------------------------------------
> To: robsol
>
> Tak s tím ti bohužel nedokážu poradit. Zkus však
> napsat přímo panu Lembákovi a napiš sem, jak se to
> dělá. Mě samotného by to dost zajímalo.

tak jsem to konzultoval se Strikerem. Buď si nerozumíme nebo to nejde :-(. Má někdo nějaké řešení.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to robsol: podle toho obrázku se zdá, že se jedná o dva stejné breckety, možná by stačil jen jeden s daným stoplossem a target profitem a nebo pak udělat další s jinými sl a tp v tom nastavení strategie Multibreckets? Ale i tak, když se to nastaví jako podle obrázku, tak po vstupu se dvěma kontrakty se pak zobrazí ty přímky v grafu a 2 sl a 2 tp každý po 1 kontraktu. Každý z těchto výstupních příkazů po 1 kontraktu se dá zvlášť potáhnout na jinou cenu. Výstupní příkazy zůstávají po změně provázány jako OCO a všechny příkazy jsou na serveru. Ty 2 kontrakty v Qty okně jsou nastaveny schválně, aby se dalo případně rychle vystoupit ze všeho najednou a vše dále zadané zrušit přes Exit Mkt Cxl. Dá se však rovněž manuálně přepsat na 1. Super trejdy! Jarda

22613

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...