Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mel jsem dnes sice signal na 3' tf do short v 16.27 @ 763.1 na RR ale ze sirsiho pohledu se mi to nezdalo jako korekce a navic na 1`tf je dnes ten trh hodne volatilni se spoustou falsi a nerozhodnosti. Dneska to uz asi nebude o moc lepsi.
Vcera mi utekla citankova sit v 17.22 short na 123 po trend line ... bohuzel jsem musel odjet o 15 min driv nez se mi to vykreslilo .... stava se ale nastvalo me to dost
mejte se

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja dnes 15 minut pekla, zadaval som stop prikaz, a NT nereaguje. Tak sa chcem odpojit, a pise mi ze tam ma aktivne prikazy, ktore ale ja nevidim!!! Cislo na brokera dakde v prdeli, rychlo pisem mail a cakam nekonecne minuty. Nakoniec sa broker ozval, ze nemam ziadne prikazy. Na NT mi ale zatial naskakuju akesi external orders, takze som tam evidentne nejake mal a broker ich prave likviduje. Nakoniec mi broker potvrdil ze nemam ziadne prikazy ani pozicie.

Takze teraz si dopisujem s brokerom co a ako v takejto situacii, pisem si cislo na emergency desk priamo na notebook a rozdychavam...

ALE: Vyzera to ze likvidacia prikazov brokerom vytvorila z mojej 40 dolarovej regulernej straty 15 dolarovy neregulerny zisk :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, dneska těžkej pech, utekl mi vstup v 17:30, následně jsem vzal odraz od 204, vstup limitem přesně, po tom, co trh došel k low předešlého swingu jsem posunul sl na be+2, kde jsem byl přesně na tick vyhozen a jen sem mohl s rudou tváří sledovat jak trh jde pro PT... Vím, stává se, ale stejně jsem myslel, že rozlomím boxovací pytel vejpůl... :(

19641

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...