Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den Jime Ako obvykle som si vase vstupy spatne vyhladal na TF a porovnal so svojimi,co mi vsak nie je jasne je casovanie vstupu pri 1.vstupe(nevidim tam ziadne micro rh alebo nejake zavahanie) a pri 2.vstupe mi uz nie je jasne vobec nic :S,spravil som si nejake poznamky na a bol by som rad ak by ste si nasli par minut na strucny koment. Prajem vela podobnych dni Filip

19685

19686

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdarec traderi,
tak dnes si říkám uf. Jasná rutina příprava před obchodováním která zahrnuje kontrola časů důležitých reportů dnes G7 vykecáva all day a v 16,00 report jsem si ani nenaznačil do grafu ani nenatáhl budík a věděl jsem o něm. Naštěstí jsem si to rychle uvědomil a reagoval. Vstup v 16,00 a 10 sec. na ceně 12099 a výstup v 16,00 a 33 sec. za 12112 + 65 usd. Bal jsem se to nechat k HOD PMK = lepší vrabec ....... teď se to zas začína chopovat.
Tak ať se daří! ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Uff tak ja to mel dnes ponekud divocejsi :D, tim ze soubezne s live jeste testuju na SIMU nový přístup, jsem se krapet přeobchodoval...

SIM
vstup long 15:33 za 732,9 pattern BIG V po odrazu od S/R u 731, PT nastaven na 735 a nakonec zasažen. Zpětně si řkám, že jsem ho brát neměl kvůli poměrně nízkému potenciálu k S/R, která ležela v daném směru obchodu a tím pádem nízkému logickému PT... v tomto případě PT zasažen...

pak další tři vstupy naprosto nesmyslně (teď zpětně to vidím), kdy jsem se po vyplnění PT snažil jít short, ale nepočkal jsem na žádný signál a rovnou to chtěl od oné S/R shortnout = CHYBA amatéra :) SL jsem měl ve všech případech minimální, bo jsem čekal prudší obrat, mno nepřišel :D

další signál byl 0/100 po odrazu od S/R u spodní hrany (742,5) vstup short 741,1, PT logicky do oblasti, kde měl trh předtím trochu problém na hodnotu 737,8, brzo posun na BE+1 a po 15 minutách zásah PT, vstup měl solidní potenciál proti risku, takže bych ho bral i zpětně, navíc přišel po vyčerpání trhu, kdy už do longu ulítlo přes 10 bodů...

poslední SIM signál byl BIG V po odrazu od horní hrany S/R kolem 738, vstup 739,4, potenciál jsem vyhodnotil na cca 260 USD a tak jsem stanovil i PT, trh tam dorazil ale bohužel příkaz vyplněn nebyl (na té ceně proběhlo minimum obchodů v té chvilce), takže v tomto obchodě poude BE+1

LIVE
jeden mechanický vstup do lognu na 741,2 v 17:12, zapsal jsem si poznámku, že diskréčně bych ho nebral kvůli malému potenciálu k další S/R, což se ukázalo být opodstatněné, trh se obrátil a SL mi protnul...


Vezmu-li v potaz i to své blbnutí na simu krátce po open marketu stejně jsem na simu skončil zase v plusu a real zase v minusu :D zase jsem si jednou ale ověřil, že když si předem zakreslim S/R, tak na nich hledám vstupy někdy i za každou cenu (viz 4 obchody za prvních 15 minut, to je šílenost), takže budu muset na tom zapracovat a pokud chci nový systém uvézt do chodu, musim tyhle impulsivní zkraty ze svého diskréčního přístupu co nejvíc eliminovat... jinak mi to zapojení S/R úrovní výrazně pomáhá najít místa kde obchodovat... jen si ještě musím dát nějakou brzdu v podobě striktního naplnění dalších pravidel, abych tam opravdu vstoupil... :)) jinaac to bude vypadat jako dneska :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dillinger:

Presne včera som tam už plesol jeden long zatvoril som to na 1,25 z tade som očakával zase test lows no do toho som dneska nenaskočil :/ Zajtra rozmýšlam nad longom ak ale azia prejde dole tak aj short na restest piatkových low uvidíme. Ale tiež sa mi zdá že by mohlo prísť niečo do longu aspoň dáky 20 centový pohyb:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

iigis: koukám, že jsem ESku omylem přidal jednu stovečku navíc ;) Ale kdoví, třeba se co nevidět podíváme opět až sem. Velké banky tuším stále drží jejich odhady na SP500 kolem 1400, DB ještě na konci roku dohadovala růst až k 1500!!
Zítra nás čeká ECB, to bude zase keců :D
Jinak jestli jsi naskakoval na tom EURUSD někde na (dnes) supportu 1,2420, tak tos vychytal ten pohyb k 1,25 moc dobře ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dillinger:

Bohužiaľ som ten ranný long o ktorom sme hovorili nechytil a nechal som sa napáliť po open Europy.. Dneska so mmnou trh hral nervovú partiu prv SL na 2pip potom nezasiahol PT o tick. Tieto dni nemám rád obchodoval som to čo som chcel len tie pohyby boli divokejšie ako som čakal. Uvidíme zajtra.

Ty si dačo zobchodoval?:) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Dillinger, chtel bych se te zeptat podle ceho jsi videl na 1,2420 support? Kdyz si dam napr 30min graf tak tam nic nevidim... ja jsem sel na 1,2418 (SL 15 pips pod low prechoziho dne) mel jsem support na profilu, tak me jenom zajima kde jsi to ty videl?

A jeste se te chci zeptat - obchodujes vubec neco? nebo proc to porad tak komentujes? nejak vubec nechapu smysl tvych prispevku... ale neber to zle jen me to zajima...

(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj roman:

Nejak postupne stále viac rozumiem tomu profilu teraz ked môžem obchodovať aj Europu tak je to super..

Pozerám ten vstup tvoj vstup ale tam ani za nič neviem prísť nato ako si vstúpil (v ten utorok ak správne chápem).
Ja som mal long len v pondelok v utorok sa mi tam nepodarilo naskočiť preto ma to zaujíma na základe čoho si tam vošiel?

Dikes (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...