Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj traderi, nevim, jestli si nekdo na mne vzpomina :)
Pred rokem v kvetnu jsem poprve zacala s tradingem, no moc slavny to nebylo, ztrata cca 15% uctu. Pak jsem si dala pauzu, ted v kvetnu jsem zacala opet a vypada to na prvni profitabilni mesic v me trading historii, zisk 7% kapitalu :) Doufam, ze dalsi rok bude trosku prelomovy ve stylu vice profitabilnich mesicu nez ztratovych, tak uvidime.
Chce to vse brat po malych kruccich, at se dari a zas nekdy :)
Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petra: Nech sa darí a kľudne sa pochváľ z obchodmi.

pajus: veľa šťastia, nech už sa púštaš do čohokoľvek.

K obchodom: pomaly prechádzam na doobedné obchodovanie - viz vlákno intermarket analýza. USA trhy som tento týždeň obchodoval len včera a to som ostal bez obchodu, nemalo to veľmi zmysel. Inač po peknom výsledku v marci (ktorý bol tak trochu o šťastí) to v apríli (druhý mesiac LIVE) vyzerá na nulu, resp pár desiatok dolárov plus. Ale na to, koľko som narobil hlúpostí to je výborný výsledok.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak dnes uskutecneny muj prvni swingovy obchod. Jde o jeden z mych oblibenych patternu pri intradennim obchodovani. Jeste nemam vse dotestovane, ale uz na ty denni grafy chvilku koukam a tahle situace se mi dost libila.. Navic i potencionalni SL je dost maly, tak jsem zvedavy, jestli to vyjde, pro jistotu jenom maly risk, 3 kontrakty na NQ. Musim rict, ze jsem dneska zase nervozni, jak u prvniho tradu, hlavne, jestli to vydrzi pres noc, tak se chci videt.. :)

19652

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavel K.
držím ti palce, ať tě to swingování baví a profituješ. Ale já osobně bych ten trade asi nevzal. NQ sice neobchoduji, ale ESko je více méně to samé když přimhouříš oko ;) Jsme blízko silné psychologické úrovně 1300, kde ve spojitosti s aktuálně probíhajícím referendem v Irsku by nebylo úplně od věci ujet na nějakém tom risk on o něco výš. Ale kdoví co se pro nás dnes upeče, důležité je že se chráníš a neriskuješ dle svých možností příliš moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lordberry, ja v utery neobchodoval a vcera jsem mel jenom jedno BE do shortu, dneska jsem ten short nevzal, protoze jsem tam nemel uplne ok situaci, moc SR kolem a nebyl jsem si jisty. Ted uz to na nic taky nevidim.

j.sumik, zatim neni k cemu, ale diky.. :) Spat u toho urcite nebudu. Pokud by se tam trh nahodou dostal, tak zhruba v techto mistech na konci dne uzavru, i podle situace. Zalezi, jestli to bude zrovna v dobe, kdy budu u pocitace nebo ne.. Ale uvidime, jak to dopadne, pouzil jsem dost tesny SL, takze to vyjde jen, kdyz se cena nebude uz zbytecne moc vracet. Na tomhle obchodu bych si hlavne rad otestoval, jak se budu vubec citit v prubehu dne/noci, takze cilem je, abych se urzel do zaviracky v pozici.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dillinger, popravde o Irsku nic nevim. Jedine fundament, na ktere jsem se koukal, byl forexfactory, kde se to na me vsechno hezky cervenalo.. :) S temi 1300 mas pravdu, zaroven i NQ je u 2500 a YM je u takove hodne rychle odmitnute SR urovne, proti cemuz nerad vstupuju. Pocitam s tim, ze pokud se vytvori nejaky slusnejsi profit, tak pujdu drive na BE, nez bych jinak chtel jit.. Tentokrat mi opravdu jde hlavne o to byt v pozici pres noc a neriskovat jeste zadne velke penize. Nemam jeste vsechno doresene a dotestovane.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetraSR:
Ahoj Petro, gratuluji a přeji pokračování v podobném duchu. Mně se podařilo v dubnu zastavit pokles účtu a poprvé skončit s mírným ziskem. Hlavně se mi výrazně zlepšila úspěšnost vstupů. Nebýt několika chyb, byl by i květen s kladným výsledkem. Tak teď budu pracovat hlavně na disciplíně. Ať se daří.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak swing se nepovedl, potom, jak se trhy rychle otocily UP jsem utahl na BE a tam skoncil.. :) Az budu mit dodelany vsechny testy na vice trzich, tak zacnu poradne. Takhle jsem zbytecne nervozni z vysledku. Uz ted ale vidim, ze bude orisek do obchodu nezasahovat v prubehu dne, kdyz budu zrovna sedet u pocitace a obchodovat intradenne..
At zije psychologie obchodovani! :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...