Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pavle,
dobrej swing obchod ... odhaduju, ze bez posouvani na BE bys dnes byl vitez.

Takovy dny jako dnes, kdy je trh deformovanej extremni reakci na fundament nemam vubec rad. Pokazi mi to celou strukturu trhu. I reakce na report v 16.00 to umocnila. Zatim teda bez obchodu a nevidim to dnes uz moc uspesne.
preju pekny obchody
sublo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sublo, jo, 1. PT 2472,5 by byl zasazeny, co jsem koukal na dnesni graf. Dalsi pekny swingovy vstup, co jsem videl vcera byl buy stp na 1573. Trh byl u dlouhodobeho silneho supportu, vytvoril se 3U, ten byl zkusebne prorazeny down bez pokracovani (predevcirem) a vcera vytvoreny RH (reverzni svice down), pomyslny PT jsem mel na 1620. Ale bez dokonceneho testu a sepsanych pravidel do toho live nepujdu a do zlata uz vubec ne.. Zacatek vidim tak na cervenec. Min intradenniho obchodovani a vic swingoveho.. :) Coz je presne vyvoj, kterym bych se rad ubiral.

Jinak dneska take bez vstupu. Jedine misto, kde jsem uvazoval o vstupu bylo 745,6 v 16.18 short, ale pro me to byla moc mala korekce po tom propadu, takze nic. U 743 vznika potencionalni slusny RR short, ale to ja zkouset uz urcite nebudu. Trh je ted u silne SR urovne z denniho grafu. Pro dnesek za me konec. Pekny vikend!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavle,
myslim, ze swing obchodovani je daleko vic o psychice ... preci jen videt velkej open profit a otaceni trendu tzn. ukrajovani az pripadne pobliz BE, na to uz je potreba silny nervy ... nebo chodit do prace :)
Jaky tf-grafy u toho sledujes a exekuujes prikazy??
Ja osobne asi nikdy nepujdu do swingoveho obchodovani ... odpoledni ID je tak akorat a tolik casu tomu zase nemusis venovat. Spis se zajimam o rozsireni portfolia .. spready.
peknej vikend a preju pekny obchody

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já dnes o longu po open nepřemýšlel vůbec vzhledem k silné daily SR na TF. Měl jsem vstup až v 17:06 na 737,8 short. Bohužel jsem měl blízko vstupu SR, takže jsem posunoval blízko na BE, kde jsem i skončil. PT1 na 736, PT2 733,2. Pro dnešek končím.

sublo, psychika se dá natrénovat. Já bych chtěl jet časem swingy a spready a intra vypustit. Je to ještě cesta na dlouhou trať, ale proč nemít ještě víc volného času, když by to mohlo jít. Zatím na swing sleduju jenom daily. Ale jak říkám, ještě se rozkoukávám. Nedá se to brát moc vážně.. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak já dnes dva vstupy. Jeden cvičný na sim před začátkem mé obchodní seance (kde trénuju více diskréční přístup) a druhý real dle mechanické strategie, kterou budu muset přehodnotit, kvůli nestabilitě výsledků :). První vystup skončil PT po odrazu od S/R, kterou jsem si vyznačil jako oblast pro možný short a následném signálu 0/100. Druhý mechanická varianta 0/V. trh se ale ještě vrátil s protnul mi SL... :)

19679

19680

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavle,
to se urcite hlava da natrenovat ale ja nejsem, aspon zatim, ten typ, co by chtel drzet pozice tak dlouho.
btw. dnes jsem udelal prvni spreadovy obchod.

Ja jsem mel silnou SR na TF zakreslenou az na 744 a i kdyz to nebyla hned po open idealni sit na uspesnej break, tak jsem se nechal nalakat @ 741.7 (bary sly po open celkem agresivne UP+UP trend+3 min tf) s tim, ze jsem mel SL jen 30 $ a jeste jsem to utahnul na BE, kdyz jsem videl, ze se nikdo nepridal.
preju pekne obchody

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sublo:
Co je na dnešku deformovaného?

Pavel K:
Ten short na celkem předvídatelném odrazu od daily SR jsi nechytil? Já short 741,10, po vyčerpání struktury reverz TSL do longu na 733,40, následovaný reverzem do shortu na 737,90 a po chvíli výstup tamtéž. Dnes po dlouhé době opět takto povedený den.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...