Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zury:
pekne zafungovala, nejdriv odraz do shortu, pak pruraz a nakonec odraz do longu.

majkll:
souhlas, jinak nechci nic hanit, jenom jsem chtel strucne popsat odlisny pristup. Backtestovat by to slo, pouzivam uz jenom pismenka, ony samotne staci, ale namaha by asi prekonala uzitek z toho. Pro me lepsi nez cisla jsou ted obrazky, delam si vizualni backtest historie, screeny podle levelu, kde se neco delo a jak pak na to trh reagoval. A 1298.00 bude po dnesku zarazena do databaze.

gumaczek:
jojo, obcas mame podobne vstupy, jenom tomu kazdy rika jinak. Ale mean je zakladni stavebni kamen.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

občas ano, občas ne, HVN mi přijde spíš jako vPOC a to může být kdekoliv i v rámci týdne, nemusí to být na středu.
A ty meany prostě fungují, podívej se, kde byl US mean 10.1. a co se v následujících dnech dělo a obzvlášť tento týden to vyšperkoval.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, tak NQ a predpokladam ze aj ine trhy nam prerazili Resistance silnu a pre mna je toto troska neista oblast kedze zaznamenavam na 60 minutovmo grafe a vacsich SR urovne.
Tuna ziadne SR urovne nevidim historicke lebo graf mi uz dalej nepusti, ALe ked si dam Week graf a nastavim ho na 3 000 dni dozadu tak tiez tam este trh nebol kde je teraz.
Moja otazka teda znie, da sa nejako zistit ci v minulosti NQ bol na cene 2434 a kedy to bolo?
Dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

taky se mi to dnes jeví spíš na pokles..na YM je podle způsobu, který jsem tu nedávno prezentoval, základní potenciál někam k 12460-70 (střednědobá trendová linka)..další úroveň je kolem 12410-20 (dlouhodobá trendová linka)...

ale vím p*rd, kam to půjde..stačí silná reakce po reportu ve 4, průraz high premarketu a může to strhnout lavinu (nahoru)....čekám a jednám podle situace..na tyhle prognózy před obchodováním já moc nejsem..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...