Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

Inak ešte jedna poznámka k môjmu systému : používam ešte jednu samostatnú ADX MA tzv. rýchlu, ktorá má nastavenie MA 5, ADX 14 a to tak, že na potvrdenie signálu na vstup čakám na pretnutie tejto rýchlej ADX MA s tou klasickou (20,20). Toto dobre funguje hlavne na 1 a 5min TF.
Ak to niekto otestujete, dajte vedieť váš názor. Človek sa stále učí...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Milý tradeři,
Rád bych vás poprosil o pomoc možná až banální, ale pořád na ní nemohu vyzrát. Používám indikátory RSI, RMI a Williams %R, ale nedaří se mi je všechny dát do jednoho grafu (jako tomu bylo např. v Sidovo díle Jak na FX). Je to tím že %R má základní hodnoty mezi 0-(-100) ale RSI a RMI o stovku více (tj 100-0). Prosím, jak vysvětlit %R že má být v potřebném rozmezí aby se mohli všechny tři grafy "spojit" do jednoho?

Děkuji předem za pomoc, začínám být bezradný
blapan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Endy,
dnes som urobil 4 obchody na cable :
1. 2.15 hod Long 1.9730, SL 1.9760
2. 4.02 hod Short 1.9755, SL 1.9720
3. 7.05 hod Short 1.9710, SL 1.9650
4. 9.10 hod Long 1.9680, SL 1.9710
Všetky výstupy boli na SL. Časy sú podľa VT-čka. Po odpočítaní spreadu dokopy 139 pipsov.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pepe dik za inspiraciu.

Pokusil som sa podla toho nahodit indikatory na cable. Upozornujem, ze pouzivam MT a ty VT, ale ked som sa snazil zistit preco si vcera vstupoval do obchodov - nic podobneho z toho, co si popisoval som nevidel. Asi budem mat vlciu tmu, ale velmi by pomohlo, keby si prihodil obrazok napr. zo vcerajsieho dna. (keby si nevedel ako na obrazky, daj vedet)

Dalsie pekne obchody. Sasa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pepe
souhlasím se Sasou, taky mi ty Tvoje výše popsané obchody nejsou jasný, pasoval jsem to do Tebou uvedených TF (1,5,15) v live VT a nějak mi to nesedí. Je mi jasný, že diference budou určitě způsobeny vlivem počtu nastavených kandlí, ale nevyčetl jsem z toho ani jeden popsaný vstup do obchodu. Nejspíš se mohu mýlit a vysvětluji si vše jinak a proto, zkus sem dát nějaký graf s popisem
Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...