Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ZEN FIRE-Nefunguje

1.Data do NJ-po registracii na ZF-sa skopiroval do NJ account manager len ID+PASS a to bolo vsetko.Uz to tak nefunguje.
Priznam sa ze neviem odkial natiahnut este data do NJ

2.Graf-ked si dam napr. soya je jedno aky kontrakt mesiac-dam napr 90-dni aj tak mi vzdy nacita od prvej usecky-nie historiu dozadu-musim to nechat bezat skoro cely den aby som na grafe nieco mala. Poradi niekto?

Tie historicke data-su aj pre vsetky FUTURES? Mne staci (kukurica,psenica,soya)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lucifer66:
ninjatrader pro mobil neni.
pro mobil sou aplikace na ovladani ninjatraderu na dalku viz pajus kucer.
www.ninjaterminal.com/
www.zweisteintrading.eu/

To ale neresi nouzovy stav a uzavreni pozice. Spis se zkuste zeptat vaseho brokera jakou mate moznost uzavreni pozice. Vetsinou funguje 24h telefoni linka. Nekteri brokeri podporuji uzavreni pozice z webu nebo maji telefoni Aplikaci. Napriklad InteractivBrokers, TradeAmerica(thinkORswim), MBTrading, dukas, FXCM a myslim ze i spousta dalsich FX brokeru ma app pro chytre telefony prez ktere se da pozice ridit kdyz hlavni pocitac nejede.

Ja pouzivam Ninju ve spojeni zenfire a mirusfutures.
A pro snadne uzavreni pozice se da pouzit beta.zenfire.com/login/ dokonce i pres mobil. Bohuzel to je stale beta a neni to 100%, ale uz jsem to parkrat vyuzil k rizeni pozice kdyz me ninja trader spadnul. dokonce se da napsat na podporu a zdvoji vam ucet a muzete byt tak prihlasen k uctu jak v ninjatraderu tak na webove verzi.


Dalsi moznost je pouziti pouze SL prikazu bez zadaneho PT na burzu. V tomto pripade pri odpojeni nehure vypadnete na SL.




Link to comment
Sdílet pomocí služby

tiez som riesil mobilnu aplikaciu ale uz ju neriesim, pretoze doraz bude taky hunbuk s tabletami s plnohodnotnym Win 8 ze vyriesi to problem tradovania alebo kontrolovania pozicie pri obchodovani. Ja osobne sa tesim na ultrabook od lenova yoga www.techbox.sk/it-svet/c4066/lenovo-yoga-ultrabook-skrizeny-s-tabletom-vyzera-vyborne.html
samozrejme budu aj ine ponuky a uvedenim WIN 8 na trh sa to len tak pretrhne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Potřeboval bych někoho, kdo mi vysvětlí zajímavou věc v Ninja traderovi, kterou jsem dneska zjistil. Týká se to Nastavení Grafu a zejména položky "Days to load". Domníval jsem se, že touto volbou si nastavuju pouze, kolik dní zpátky chci nahrát a prohlížet data, ale vůbec mě nenapadlo že tato volba může mít fatální vliv na Zobrazení Ema34 a EMA204.

Možná je to chyba jen u mě, nebo jsem tuto volbu špatně pochopil, ale Konkrétně když nastavim Volume Graf na hodnotu 1000 a načtu trh, je zásadní rozdíl jestli zadám "Days to load" na 3 a nebo "Days to load" na 30. Jelikož v grafu s nastavením 3 jsou EMA34 i EMA204 zásadně jiná než u volby "Days to load" 30. Respektive ten zásadní rozdíl je do hodnoty 3 cokoliv je nad 5 je již stejné jako třeba hodnota 50 (Days to load). Domníval jsem se že hodnota EMA se počítá z údajů, které neovlivní volba "Days to load" a toto zjištění mě trošku "vyděsilo" že doteďka EMU počítám špatně. :)

Může to prosím někdo zkusit popřípadě vysvětlit.
Mám NT7 a Připojení AMP
Díky PaGun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to:Pagun

ninja pracuje s kalendarnimi dny misto obchodnich takze pokud tam mate dnes v pondeli 3 nactou se skutecne data jen za dnesni den.
Dale bouhzel indikator EMA v ninjovi neceka dokud budete mit 204 baru na grafu a zacne vypocet po prvnich 20 barech.

Bud nahrajte vice dat, aby ste mel jistotu ze mate aspon 204 a vice baru na gafu pri pouziti EMA, nebo puzijte jiny indikator ktery se ujisti ze ma dost dat pro vypocet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, mám dotaz jestli někomu dalšímu, nejde v demu Ninji obchodovat FESX. všechny instumenty jsou v pořádku, jen FESX se načte a dál už se nehýbe, doběhne čas na svíčce a stojí. musím dát Reload all historical data, a pak se ukáže aktuální cena, ale graf znovu stojí. Takže se pohyb ukáže pouze při reloadu. Při zadání příkazu je rejectnutý a napíše:There is no market data available to drive the simulation engine. Ale na ostatních instrumentech vesele obchoduji. Je to tím, že do dema netečou live data z FESXu? děkuji za vaše postřehy

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...