Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

jancici ahoj, ja tam nemam moznost v TOOLS - EDIT - INDICATOR.
jedine sa mi da nahrat indicator cez Files - Utilitis - import ninja script. inu moznost som nenasiel co si popisoval vyssie
tools -> edit -> indicator otvorit MojAtr


tak som to skusil len premenovat na CS a skopirovat do zlozky ako si pisal a ide mi to. tj nemusel som robit to tools edit a potom kompilovat. Zvuk som este neskusal, zavrete trhy, musim kus pockat. Takze dikes moc, pomohol si mi. Cenim si to.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

NT7 je to takto TOOLS -> Edit Ninjascript -> indicator

.cs mozes editovat trebars v notepade

lepsie je ho editovat priamo v NT lebo tam ho vies F5 skompilovat


ked ho budes mat otvoreny tak tam najdes prikaz alert ktory ma parameter "meno zuboru .wav"
myslim ze tie zvukove subory su v program files/nt/sounds

tutoje popis alert prikazu
www.ninjatrader.com/support/helpGuides/nt7/alert.htm

takze prepisanim toho mena mozes vyskusat ine zvuky, pripadne si tam mozes nahrat vlasny ...


ked indikator zmodifikujes a skompilujes tak na charte treba stlacis F5

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jancici tieto informacie mi nepomozu nakolko ja som z programovania akehokolvek druhu uplny jelen.
Indikator je super, len by som poprosil keby si tam upravil ten zvuk aby sa neopakoval pernamentne ale len v dobe prveho stupnutia ATR v danej sviecke.
A tiez je tam este taka chyba ze ked to dam ulozit ako template a znova nacitat tak ma opat defaultne nastavenia.
Inak je to super, presne to co som vzdy chcel mat.
Mozes prosimta este tie dve veci upravit?

Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám zaplacenou půl roční licenci na NT tzn. mám serial number. půl roční licence za $330. Při registraci jsem pouze uvedel že broker je CQG. Mohu tuto licenci převést/prodat někomu jinému? když to řeknu v krátkosti, dostal jsem se do finančních problémů a byl jsem nucen od obchodování odstoupit a vybrat kapitál, teď mám předplacenej NT na pul rok a bude nevyužit. máte někdo radu co s tim? dá se to Prodejci vrátit asi ne ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...