Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,

ne ne nepochopeno. Mám odněkud stažen nový indikátor, který jsem si vložil do adresáře NT7 = bin = custom = indikators. Doufám tedy, že cílová složka je dobře zvolena kam studii vložit :-)

Pak jsem si pustil NT7 přes meny tools=edit ninja script = indikators si v tabulce dohledám příslušný nový indikátor/studii a dám OK a studie se mě rozbalí v okně a tam je tuším potřeba provést další krok a ten si již bohužel nepamatuji a to bylo dobře popsáno zde na finančníkovi, ale nemohu to zaboha dohledat :-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
po naistalovanie demo NT od Mirus futures (Zen-Fire) sa mi automaticky neupdatuje chard (cena netika).
Vlavo dole mi svieti, ze ZF je nakontaktovane a po reloade Ctrl+Shift+R sa mi aktualny graf nacita. V hlavnom okne mi tiez neukazuje aktualne ceny Bid-n/a Ask-n/a. Je to akoby mrtve aj ked nakontaktovane. Zombie.

Stretol sa niekto s podobnym problemom?

Dakujem
Booky


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Booky:
To je bouhzel takova vlastnost Ninjatraderu. Nekdy se me to taky stava pri nacitani dat to uplne zamrzne. Na nijatrader foru radi zavrit veskery workspaces a vytvorit je znova a postupne pridavat jednotlivy indikatory. NE vsechny indikatroy co sou na netu sou stabilni. Uz sem jich par nasel co dokazaly ninju shodit pokud se zvedla volatilita.

Me pomaha ukonceni processu v taskmanageru (ctrl+shift+esc) Ninjatrader se zpamatuje, zacne se zavirat a nabizet ulozeni workspaces. Dej cancel a jede se dal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Poprosil bych někoho kdo obchoduje Live přes Ninja Tradera 7 ve verzi Direct ideálně u AMP, jak je to se zapnutím a fungováním automatických strategií.

První dotaz:
Chápu to dobře, že strategie fungujou (dávají signály ke vstupu a výstupu), akorád u nich nefunguje Automatic Order.
tzn. když přepnu na live, musim tento příkaz ze strategie odstranit, jinak bude Ninja hlasit chybu, nebo ho systém jen bude ignorovat.

A druhý můj dotaz:
Je nějak omezen počet aktivovaných strategií?

díky moc za informaci
PaGun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem, je možné v Ninje někde nastavit výchozí ATM strategii? Mám vytvořenou jednoduchou vlastní strategii se Stop Lossem, bohužel po nalogování do Ninji se mi implicitně nastavuje strategie na "None". Občas zapomenu přepnout na tu mou a už jsem tak vstoupil bez Stop Lossu. Raději bych měl toto zautomatizované. Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...