Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

aldamild:

stáhni si ColorZones v2 tuším..z NT fóra..má sice jen 4 zóny, ale za to u nich lze nastavovat přesně rozpětí čísly..jenom se musí v indikátoru přepsat ("edit indicator" v menu) maximální možná hodnota na třeba 100000, protože v základu je tam 100, což je dělané pro forex..ale jinak je to myslím naprosto vpohodě indikátor, když tým NT není schopný tuhle drobnost přidat defaultně..čemuž dost dobře nerozumím:-/ zdá se mi jakoby malinko zamrzávali v progresu..podle mého musí mít např. už strašně moc žádostí od uživatelů na volume profily, numbers bars apod. a stejně stále odkazují na produkty třetích stran...Sierra je v tomhle asi o dost dál...

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Majkl:

děkuju ten v2 je opravdu lepší ale bohužel jsem nepřišel na to jak změnit tu hodnotu ze 100 na 100000. Najedu na Tools > Edit Ninjascript > Indicátor > ColorZone 2.... a to je pro mě konečná, pak v tom blogu nenajdu nic kde je hodnota 100 tudíž nevím co mám změnit. Za radu bych byl moc vděčný :))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěl bych poprosit někoho, aby mi pomohl vyřešit "záhadu" v rozdílu v backtest datech na dvou různých počítačích.
K obchodování používám dva počítače. Notebook na live obchodování a Desktop PC, kde mám instalován NT7 pro úpravu strategií.

Nedovedu si logicky vysvětlit, jak mohou stejné strategie, na dvou různých počítačích, připojených na stejný zdroj testovaných dat vykazovat odlišné výsledky backtestu. Uvedu příklad zadám období například 1.1.2012 - 1.4.2012 trh se zlatem GC a strategie která je na obou počítačích stejná. +Time session default. Jeden test na PC proběhne a ukáže například 35 tradů a zisk 2500$ a druhý na notebooku s tím stejným nastavením třeba 28 Tradů a zisk 1200$ vypadá to na první pohled jako dvě úplně jiné strategie, ale kontroloval jsem to sand 50x a jsou naprosto shodné (zkopírované a přepsané). Vždy platí, že pokuď počítače vykážou např. rozdílně 35 a 28 obchodů těch 28 je stejných, ale těch 7 se někde najednou vzalo... Mám podezření že ten co přidává obchody švindluje, ale proč? :-) má ninja něco jako cach pamět reset?

Chová se to stejně ať jsem připojen na External data feed, nebo na CQG data.
Můj první dotaz zní, setkal jste se s tímto už někdo a druhý dotaz je vůbec postup na testování DAT správný, že jsem připojen na External data feed, nebo je lepší používat nějakou OFFline verzi stažených dat k testování.

Je možné že k tomu dochází například při opětovným načítání například z cach paměti?...
Jsem z toho trošku zmatenej, a chtěl bych mít radši výsledky na obou počítačích stejný :-)
Díky moc za rady
PaGun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeicop:
To je klasickej softwarovej pád aplikace. Důvodů může být celá řada od zanešených windows "bordelem" tzn. pomohla by reinstalace windows, přes možný konflikt s nějakou app či možná i spyware. Zkus rozbalit to okno jakou hlasku chce odesílat, je tam popsaná chyba a zkus jí zkopírovat přes clipboard a vygooglit, většinou se podaří najít v čem je problém, nebo jakýho ovladače či hardwaru se chyba týká. Řeším to stejně, když mi nějaká app takto sbuchne.
PaGun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den, prosim o radu zkusenejsi uzivatele Ninja traderu. Chci si zobrazit graf bez mezer, ktere se mi objevuji v case kdyz jsou trhy zavrene. Napriklad mezera mezi patecnim close a nedelnim open v pripade trhu ES. Na grafu mam zobrazene 2 panely a na prvnim je ES...5 min, na spodnim panelu je NYSE adv. minus decl. issues (NYSE A/D) Dekuji.

19298

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, může mi někdo poradit, jak v NT7 zmenšit minutový graf natolik, aby bylo vidět několik týdnů? Jde mi o zobrazení týdenního Market profilu na 1MIN grafu,ale vidím tak dva tři dny, ale potřebuji vidět několik týdnů. Svíčky vůbec vidět nepotřebuji, jsou transparentní. děkuji za pomoc, už sem zkusil snad všechno

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...