Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat někoho kdo využívá automatické strategie v NT7.
Vyskytl se mi problém,strategie byla spuštěna nastaven automatický výstup na pt nebo posunutém sl.V grafu se mi zobrazil výstup tak jak měl být správně exekuován( a následně ověřen ve strategy analyzéru) a obchod byl na grafu ukončen, ale když jsem se chtěl podívat do account performance tak tam tento obchod vůbec nebyl a v execution nebyl vypsán výstup a pozice byla dále otevřena a musel jsem ji zavřít ručně.Nikdy dřív se mi toto nestalo.

Používám demo účet od AMP( za 500) a pro využití automatických strategií,klíč od ninje,tedy neplacenou verzi pro demo.Chtěl bych se zeptat zda-li to může být způsobeno tím že nepoužívám placenou verzi a tudíž se můžou vyskytnout podobné problémy?

Díky za odpověd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dik Michal, tak prikladam indikator na vizualizovanie signalov FinWIn. Skusajte, testujte, komentujte. Ak niekomu posluzi, budeme radi. Napadlo ma, ci by nebolo dobre vo vlakne Ninja trader zalozit vlakno len na zdielanie roznych skriptov/indikatorov nech je to na jednom mieste. Neviem ci sa prispevok hodi prave do tohoto vlakna. subor premenovat na .cs Booky

19491

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Booky a nevedel by si mi urobit jednoduchy indikator zalozeny len na tom ze v indikatore ATR ked stupne ATR tak sa ta cast zafarby inou farbou ktoru si mozem navolit, pripadne aj nejaky zvuk pipne abo tak? Tuna uz som to pisal viac krat a ked je to nejaka dlhokanska praca (co myslim si ze neje pre niekoho kto tomu rozumie) tak aj zaplatim, ale ako ked tu sa neda vymenit kontakt ani nic. Tak keby si mal cas a chut mi pomoct budem len rad.

Inak te napad na zdielanie roznych skriptov indikatorov tuna je velmi dobry, rozhodne ho podporujem.
Admin zvazte to

Link to comment
Sdílet pomocí služby

karelk:

poznam toto iba pre wcci... vola sa CCI_Forecaster_DE v7

tu je link
www.ninjatrader.com/support/forum/local_links_search.php?action=show&sort=&search=average+true+reange&literal=1&desc=1&ents=1&keys=1&pp=15&page=2

stranger:

ak to chces pouzivat na umiestnenie SL tak dobry je supertrend ktory sa zafarbuje..ale asi nema zvuk

Link je tu a je to post 346 a stahujes .CS nie .zip lebo to je strategia nie indie. (zkopirovat .CS do nt7/bin/custom/inicator a nakompilovat v nt/tools/edit nt script/F5)

www.ninjatrader.com/support/forum/showthread.php?t=11844&highlight=super+trend&page=3

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...