Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

Tak až dodnes jsem si myslel, že Ninja trader 7 verze Direct mi strategie omezí tak, že mi je neumožní editovat a obchodovat z nich automaticky jako AOS, ale že mi je nedovolí ani použít (tudíž zapnout), neboť ve verzi direct záložka strategie chybí úplně, to mě velice zklamalo... :-(

Měl jsem představu, že budu mít zapnutý strategie a s diskréčním posouzením signál vezmu či ne. Půl roku se zabývám systémem, který jsem dotáhl ke slušnému profitu, a skládá se z kombinace více strategií, které bude asi těžké jen diskréčně vychytat, a teď tohle zklamání, že jediná možnost je koupit si full licenci. :-(

Napadlo mě levnější řešení mít Ninju na dvou kompech a na jednom mít demo a na druhym live platil bych pouze 10$ za dvojí připojení na live data. Ale představa že obchoduju takhle mě odrazuje. (je tu někdo kdo takto obchoduje?)

To je fakt jediná možnost, pokuď chci používat strategie koupit full verzi?... ještě mě napadá další možnost, předělat strategii do verze indikátoru, kterej v direct omezen není... (lze to vůbec? Máte to tak někdo? popřípadě umí to někdo?)

Napište mi prosím, jak to řešíte vy... Jestli jste od začátku šli do full verze, třeba se splácením po částech.
Nebo jste si například strategii předělali na indikátor, a nebo jestli jste předem vynechali možnost strategie používat a
na verzi direct obchodujete čistě pohledem.

Je fakt že 50$ za měsíc není zas tak moc, ale na začátek tradingu bych radši bez investic.

Co vám přijde jako rozumný řešení?. Možná se to chce jen nebát, odhodlat se, a víc věřit ve strategii kterou mám otestovanou na mnoha datech nazpět, a brát 50$ měsíčně jako nutnou investici.
;-) díky PaGun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

pagun:

Ty peníze za soft musíš vyklopit "tak jako tak"! Tomu se nevyhneš.
Buď vyklopíš 995 USD za full verzi nebo platíš 60 měsíčně.

Já platím 45USD měsíčně za Sierru, ale to jenom proto, že používám Market Profile, jinak je asi za 20USD.

Nějak nechápu, proč nechceš investovat do softu, když chceš obchodovat za peníze a máš už nějakou strategii. Přece se ti to vrátí ne?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pagun no "hrat sa zadarmo" mozes ked testujes, alebo nieco skusas. Ked chces obchodovat nazivo treba platit, ci uz vo forme strat, sklzov ci comisii. Pokial je mi zname NT sa neda nijak cracknut. V podstate by som to ani nerobil, to neje hra alebo photoshop, tu ide o peniaze. Keby si chcel podnikat tiez tam potrebujes nejake vstupne naklady cize to tak ber.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


NT můžeš buď splácet nebo zaplatit hned, ale ty splátky jsou o dost vyšší. Nebo platíš čtvrtletně pronájem.

Sierra se platí měsíčně stím, že za každý předplacený měsíc navíc je 2% sleva, což se vyplatí jenom při platbě na rok dopředu a to se mi nechce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
mám jednu otázku.Pronájem NT7 se platí přes pay pal,bohužel čekám na vyřízeni karty pro založení pay pal účtu,tak jsem se chtěl zeptat jestli je nějaký problém pokud to pošle kamarád ze svého účtu a já klíč spojím se svým účtem u AMP???

PS nechci už čekat na novou kartu

Díky za odpověd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To je vlastně blbost to nevychází na 60$ na měsíc... to je roční pronájem těch 600$ tzn. 50$/měsíc, ale to se dá zvládnout pro začátek jako investice na jeden rok a pokuď obchodování půjde podle plánu koupim plnou licenci... otázka zní, jestli rovnou nekoupit plnou, protože mě potom plná bude stát místo 995$... 1595$ no to je nazvážení
PaGun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lucifer66 cez replay data sa to da. vyhoda je ze si to pustis v nudnych pasazach niekolko krat rychlejsie. A je to velmi efektivne nakolko nevidis do prava. a ked sa chces doprava pozriet a potom sa chces presunut do lava naspat tak ti zmaze vsetky vstupy. Cize je narocne podvadzat v replayi. Odporucam ti to, je to lepsie ako paper trading, nakolko paper tradingom sa pohjybujes v realne sa pohybujucich trhoch cize odtestovat 1 mesiac trva skutocne 1 mesiac. v replayi mozes mat 1 mesiac za tyzden a pri tom nenarusis poctivost. Na co si ale potom treba davat pozor je pomalost v live oproti replayi. na to som si musel zvyknut. :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bernacek:

Jde to i bez karty. Stačí poslat peníze jako kredit klasickým bankovním převodem v korunách na účet u Unicredit Bank v ČR. Návod najdete v Paypalu v záložce My Account – Top Up. Do druhého dne byste měl mít peníze na paypal účtu. Asi lepší volba než registrovat cizí plat. kartu.
Číslo účtu tam mají v nějakém divném formátu, to 2700 na konci je kód banky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stalo sa vam uz nieco take ze ked ste mali zapnutu ninju isiel pc pomaly?
Zapol som si NT u rodicov na starsom pc co tam mam s nastaveniami ktore pouzivam doma u seba. A nestihol som sa cudovat ako to cele dlho nacitavalo grafy na starte, ako to miestami sekalo. Rozmyslal som cim to moze byt, kedze som s NT u rodicov niekedy v zaciatkoch pracoval v ramci testovania a islo to v pohode.

Neverili by ste v com je problem, verim ze to pomoze aj inym zrychlit ninju

Mam natahane vzdy cca 6 - 10 SR urovni a trendovych ciar vratane a viete preco isla NT pomaly na starsom ale celkom vykonnom PC? Pretoze som pouzival ciary bodkovane a nie plne. NEdokazem si to vysvetlit, ale skusil som vsetko a ked som bodkove ciari zmenil na plne ide NT ako blesk! Normalne neuveritelne zeby take nieco mohlo spomalit NT. Skuste to. Ked tahate ciari bodkovane alebo ciarkovane a myslite si ze ide vam NT pomaly, hlavne ked nacitava grafi na zaciatku alebo ked sa pripojite na nejake data, tak skuste pomenit bodkove ciari na plne ciari.

Nerozumiem tomu ale je to tak
To len taky tip.

Skuste a pripadne potvrdte moju teoriu mozno to pomoze aj inym.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...