Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jsem z toho DOMU v Ninja traderovi zmatenej... Něco dělám blbě... koukal jsem na videa zde na finančníku a je tam vysvětlen limitní příkaz i stopříkaz, a stoploss a profit target přes ATM. Tomu rozumim.

Jelikož ale trénuju na Live u AMP trading, kde nejede ani ATM ani OCO potřebuju do toho vnést jasno. Proto prosím někoho, kdo by mi pomohl. Bohužel já si již připadám jako blbec, jelikož mám chvilku pocit, že už tomu rozumim, ale najednou se mi například pozice SELL nestopne a naopak otevře nová další pozice třeba pro buy.

Měl jsem dojem, že to funguje tak, ža když jdu např: BUY, zadám přes prostřední tlačítko do pole BUY Stoploss a nahoru přes LMT do pole shell Profit target, ale rozehral jsme si v tom takovej hokej, že nevim co s tim. A na kterou stranu co...

Tzn:
LMT - je limitní příkaz, kterej u Buy umísťuju pod aktuální cenu a u sell nad, jinak se ihned vyplní (tomu rozumim)
SLM - je stoploss? a kam ho umístit aby se mi stopnul BUY nebo SELL obchod (Při BUY mě pustí jen umístit do SELL)
STP - Je stop příkaz i stoploss? pokud v properties nastavim (Use stop market for stop loss order) (bude to pak fungovat i LIVE?)

Potřeboval bych někoho aby mi přesně napsal při BUY nastav to a to (stoploss a profit) při sell nastav to a to (stoploss a profit) vycházejte prosím z default zkratek.
Bude někdo tak hodný a ukončí mi trápení :-))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pagun:
pokud chceš použít zároveň PT i SL tak:

na stranu long
- vstup libovolným příkazem BUY (MKT, LMT, ...)
- protit target = SELL LMT nad vstupní cenou
- stop loss = SELL STP pod vstupní cenou

na stranu short je to naopak
- vstup libovolným příkazem SELL
- protit target = BUY LMT pod vstupní cenou
- stop loss = BUY STP nad vstupní cenou

To znamená, že v DOMu je třeba zadat oba příkazy PT i SL mna stejné straně okna. Také je dobré PT a SL propojit OCO vazbou aby se vyplnil jen jeden příkaz a nedošlo ke vstupu do obrácené pozice. Když broker nepodporuje držení stop příkazu na svých serverech, Ninja umožňuje OCO simulovat lokálně.

Příkaz SLM = "Stop Limit" není vhodný pro použití jako stop-loss protože není zaručeno jeho vyplnění.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim tradery,

obracim se na vas se zadosti o pomoc. Mam problem s pripojenim NT7 k demu Zen-fire.
registroval jsem se a dostal prihlasovaci udaje. Nastavil pripojeni, ale vyhazuje mi to hlasku login failed....... Kontaktoval jsem support, odepsali mi, ze prihlaseni funguje bezchybne.
Kamarad to zkousel na svym compu doma - jemu to taky slape.
Doma mam 2 compy desktop a notas - nefunguje to ani na jednom. Zkusil jsem NT7 preinstalit, nepomohlo. Zkusil jsem ruzne providery (kabel UPC a mobilni O2) - nepomohlo.
Na desktopu mam XP, na notasu W7-64bit, verze NT7 posledni.
Demo jsem mel uz jednou pred pul rokem, to mi to behalo v pohode na obou compech. Uz vazne nevim cim by to mohlo byt, pls help. Budu vdecny za kazdou radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, řešil jsem problém s historickými daty a tady na fóru jsem narazil na pár příspěvků, které odkazovali na disktrading.com, kde se dají data za poplatek stáhnout. Tak jsem napsal email, že bych chtěl data z TF a přišla mě výzva k platbě 20ti dolarů, které jsem zaplatil a následně si stáhl data. Jenže těch dat je nějako moc a já jsem z toho uplně mimo. Nevím co přejmenovat a co naimportovat do ninja trader. Zkusil jsem rozbalit jeden soubor, z kterého mi vylezl .txt souboro o velikosti 4gb, takže jsem ho v poznámkovém bloku ani neotevřel, protože je moc velký. Nemáte někdo zkušenosti ? Přikládám screen se všema souborama co mám.

19228

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kimi.K44:

data pro Ninju by měly být kontinuálně pospojované, tj. týkají se vás pouze data, které mají v názvu "NinjaTrader"..pokud chcete testovat minutové grafy, stačí když si naimportujete do NT "1min" data..pokud používáte např. tickové grafy, pak si musíte naimportovat "tick" datový soubor...proces importování může trvat docela dlouho..

jinak .CSV a .TXT. data by měly být pro Sierra Chart a .OMZ pro Tradestation, pokud se nemýlím..jsou to ale ty samé data jako obsahují ty 3 soubory pro NT..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kimi.K44:

už jsem si vzpomněl..NT neumí importovat datový balíček větší než o určité velikosti (tuším kolem 1 GB), proto musíte velký tick soubor rozdělit na menší (ne na kontraktní měsíce, jde o kontinuální kontrakt, takže jsou měsíce v souboru spojeny dohromady), tj. pouze třeba na 4-5 částí..

nástroj pro rozdělení stáhnete, odkud jste stahoval data, nebo napište na podporu, oni vám jej pošlou..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kimi

pokud importujete ticková data jak píšete tak soubor, který jste dostal po rozbalení přepište na TF ##-## Po té přes ninju naimportujte. Mně osobně import těchto větších dat problém nedělal. Ale jak píše michal-administrator. Pokud by problém nastal, stačí tento rozdělovač stáhnout u disktrade.
(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...