Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

jancici som dokonca kvoli tomu aby som to bol schopny vyskusat preinstaloval NINJU vymazal komplet dokumenty NT a nahral znova a stale tam robi neustale tie zvuky upozornenia.
Asi sme sa nepochopili, skusim to vysvetlit detailne.

Predstav si ze mas 3 minutovy TF. Pocas toho 3 minutoveho TF sa vykresluje sviecka, ked stupne ATR vtedy potrebujem aby pipol zvuk (zaroven sa aj zafarby co je urobene v poriadku) potom ked dalej stupe ATR aktivita pocas toho baru ktory sa vykresluje tak zvuk uz nema byt, len raz pipne a je ticho.
Ale ono robi to ze zisti zvysenu ATR aktivitu a zacne ropit pip, pip , pip ,, pip az kym nenaskoci novy bar.

Chapeme sa? inak je to super, len totu malickost tam by som poprosil upravit aby to furt nepipalo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

jancici cenim si tvoju pomoc pri vytvarani upraveneho indikatora ATR podla mojich predstav uz od zaciatku, ale pokial mi ma sluzit tento modifikovany indikator, nemozem v nom robit ziadne kompromisi. Cize zapnut calculateon bar close na true nemozem urobit v ziadnom pripade nakolko by som dostaval az prilis neskoro potrebne informacie pomocou ktorych reagujem na danu situaciu na trhu.
Jednoducho ho potrebujem tak ako som popisoval na zaciatku. Som ochotny za to aj zaplatit ale neviem ako, ked sa tu neda vymenit kontakt a sme tu inkognito. Z toho dovodu aj moja taka poziadavka alebo skor prosba vychadza z podla mna jednoduchej modifikacii za ten kto tomu rozumie to musi urobit za par minut (ale tiez sa mozem mylit).
Ak mi chces pomoct dokoncit to co si zacal aby to fungovalo tak ako som popisoval budem len rad.
V podstate tam treba len naozaj aby sa neopakovali zvuky v danom bare v ktorom stupne ATR aktivita

cize v podstate ked mam 3 min TF.
vykresluje sa sviecka povedzme v 1:50 stupne ATR - indikator urobi zvuk (aj zafarby sa - co funguje skvele) - dalej je ticho
Vykresluje sa druha sviecka povedzme v 0:30 sekunde stupne ATR - indikator urobi zvuk a je opat ticho az do konca vykreslenia sviecky
Vykresluje sa sviecka v ktorej nestupne ATR tak sa nezafarby a ani neurobi ziaden zvuk.

Tot vse.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny tradery
Mám menší problém se zobrazováním grafu. Pokud jsem přihlášený (je jedno jestli demo nebo live) a odejdu od počítače na delší dobu (15 a více minut), graf se mi přestane vykreslovat a vznikne gap. Pokud je ta doba hodinu a víc, tak vpravo dole se zobrazí "bar timer disabledsince either....." a musím restartovat ninju aby se znova rozběhnul. Potom je vše ok. Omlouvám se, pokud už to téma tady bylo. Předem díky za odpověď :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...