Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den má prosba o radu se týká strategií v NT. stratigie vypadá takto pouze LONG obchody na EOD za CLOSE za podmínky - Vstup CLOSE pod SMA 5 (pěti denní klouzavý průměr) CLOSE nad SMA 200 RSI2 pod 30 Výstup CLOSE nad SMA 5 RSI je rovna nebo nad 70 po 20 dnech výstup na CLOSE (při nedosažení dvou předchozích podmínek) Je to obchodni system který prezentuje xzajic jako swingové obchodování akcií. Podmínky pro vstup cena musí uzavřít nad svým 200 denním a pod svým 5 denním klouzavým průměrem a zároveň být v přeporadné oblasti, tzn. RSI s periodou 2 musí být pod hranicí 30. Pokoušel sem se nastavit jen podmínky pro vstup (viz screen1) ale neúspěšně. při zapnutí strategie se mi nic nezobrazí (viz screen 2, na screenu jsou vyznačeny místa, kde by měla být vykreslena šipka). Ještě do toho dostat podmínku jen na BULL side. Přikládám screeny a díky za rady.

21317

21318

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ještě jedna otázka. Jde naprogramovat vstup na EOD ? Mě to vyhodnotí ty podmínky pro CLOSE usečky ale vstup je až na další den za OPEN. To same pří výstupu, vyhodnotí to správně ale výstup je proveden až na druhý den. Strategie musí nakupovat před uzavírací dobů a ne až po ní. Nevím jak tu podmínku mám definovat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím o pomoc při nastavení barev T&S v Ninjovi. Přes překladač mi nejde rozluštit co co znamená. Díky.

1. Above ask back color
2. Above ask fore color
3. At ask back color
4. At ask fore color
5. Below bid back color
6. Below bid fore color
7. Betwen back color
8. Color for background

Miloš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,
rád bych se poradil. Jde mi o řízení SL a PT z grafu. Doposud jsem vždy vstupoval způsobem allin - allout a nyní bych rád vyzkoušel ochranu pozcice např. nastavením PTpro 1sadu kontraktů na jednu SR úroveň a nastavení 2.sady na jinou.
Je mi jasné, že si to mohu předpřipravit pomocí ATM strategie, v tom problém nemám.

Co mi není jasné, lze targety (SL, PT) podobně rozložit, když už jsem do obchodu vstoupil???
To se mi nedaří nebo na to aspoń nemohu přijít. Stejně tak, když během obchodu "přikoupím" další kontrakt, tak se mi to na zarážkách v grafu prostě navýší, ale tyto nejdou nějak členit..........nebo nevím jak na to.
Jde tedy rozložit SL a PT bez toho aniž bych to měl předem definováno ATM strategií??
Díky za odpověď
a
Dobré obchody,
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetrPavel

pokud přikupujete kontrakt a nechcete použít stejnou strategii (jiný SL a PT), musíte použít jinou strategii než právě aktivní. Můžete použít tu samou jako u prvního vstupu, jen ji je potřeba překliknout v Chart Traderu.
Pokud chcete rozložit SL a PT, zřejmě budete muset aktivní příkazy zrušit a nahradit je novými.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Admin - Koukám, že jste šprýmař. Anglický slovník mám doma taky.

Rád bych ale poprosil někoho ochotnějšího, aby mi pomohl s celými názvy.

Ze slovíček od Admina např. " Mezi pozadí barva " (Between back color) mohu skutečně jako neangličtinář jen odhadovat, o jaký příkaz nebo funkci v Time & Sales se jedná a přiřadit mu svou barvu.


Miloš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dík,
měl jsem na mysli např. Bod jedna nastavuješ limitní prodejní příkaz, bod dva.......... Já to tak trochu tuším, co to je, ale nemám jistotu. Dám -li zkušebně na něco co si myslím že je například prodejní market červenou a prodejní limit třeba fialovou a začnou mi tam ty barvy prolétávat, jak z toho poznám co je co?


Miloš

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...