Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Skusim ti poradit, ja mam template na obchodovanie aj na zakreslovanie SR urovni na vyssom TF. na template pre zakreslovanie SR urovni je prazdny a mam tam nastavene d DATA SERIES / PLOT EXEKUTIONS / DoNotPlot
Tak si to takto nastav a uloz si tamplate ktory budes pouzivat na analyzu na vyssom TF a malo by to tvoj problem inteligentne vyriesit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím.

Neviem či to píšem správne nemáte niekto backtesthelper najnovšiu verziu k ninji? Sám chcem program použivať, sú tam nové indikároy k ninji (potreboval by som ten ktorý ukazuje cenové rozpätie) ale som úplne stratený a nemôžem to nikde nájsť.
Ak to nie je relevantné a mimo tému pokojne to vymažte.

s pozdravom peto580

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte Viem že určite u spamujem ale mám hlavu jako melón a som z toho úplne zúfalý... Snažím sa nejak začať backtestovať keďže všade čítam že to je základ a podobne. Tak som bojoval so softom, dátami ale keď som sa do toho pustil zasa prišli ďalšie problémi.. Mám najnovšiu verziu NT a skúšam sprovozniť rôzne pomôcky na backtest keďže som z toho jelen jak napríklad to je s PT optickým apod.... a keď chcem nahodiť nejaký indikátor (s tých starších čo som tu našiel) vyhodí mi toto: Fakt je mi ľúto toho spamu ale som z toho úplne v keli :(((

21113

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím jak jíž začínající tradery, tak již plně profi obchodníky. Jsem v oblasti tradingu relativně začátečník, jsem zatím v oblasti studia, které beru velmi poctivě. Prostudoval jsem již všechny knihy zde na serveru doporučované. Cítím, že je čas přejít na backtesting. A to je právě problém... před asi 2 měsíci jsem si stáhl NinjaTrader 7, jelikož z recenzí jsem na něj vyčetl nejpozitivnější ohlasy. Bohužel se mi NinjaTrader nedaří připojit k datům. Zkoušel jsem podle tutoriálu, kde se data připojují přes OpenTick...ten už ale nefunguje...dále jsem zkoušel přes ZenFire, podle tutoriálu mi měl přijít licence key...ale na mejl, mi přišlo jen uživatelské jméno a heslo a při pokusu o načtení dat mi o vyplivne hlášku že L1 ani L2 neobsahují žádná data. Chtěl bych proto poprosit kohokoliv zkušenějšího o lehké nakopnutí v této problematice...jen potřebuju trošku popostrčit. Také mám na 8.12. zaplaceny živý kurs finančníka, kde bude práce s backtestem v NT předpokládaná . Proto prosím o rady, jak jinak...nebo co dělám špatně ve svém postupu při napojení NT na historická data tak, abych je mohl využívat pro backtesting. Jakýkoliv účet u brokera zatím nemám. Děkuji předem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stranger :
práve,že som s platformou nerobil nič okrem toho, že som zmenil grafy na Heiken/Ashi, všetko šlapalo ok, ukončil som seansu večer a na druhý deň zapnem PC a ani ťuk. Data do TWS pritekajú, grafy v TWS šlapu a v NT sa nehýbu . Prezrel som aj data series s aktualnym datumom ako si radil a to bolo v poriadku. Chyba bude asi medzi TWS a platformou NT v mojom PS. Počítačovy guru som neni a až tak do hlbky mu nerozumiem, preto si vážim každú dorú radu.
Ď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Michal,LeeTo:

Děkuji Vám pánové oběma, nevšiml jsem si, že u každého z tutorialů je diskuzní fórum, kde sem našel spoustu vychytávek. Trvalo to sice asi 3-4 dny, ale programu rozumím a na sobotní finančníkův backtestovací kurz se moc těším. Jen ještě jednu drobnost, která se mi zatím nepovedla najít, jak se prosím v NT mění "rozlišení" grafu? Mám tím na mysli to, že bych si potřeboval při prohlížení grafu zobrazit delší časový interval aniž bych musel "rolovat" graf?? Doufám, že jsem svůj dotaz vysvětlil srozumitelně

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...