Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Chtěl bych tímto vzkazem jen poděkovat jak tvůrcům tohoto webu, za jejich webináře a články, tak zdejší komunitě traderů. Byl to menší boj, ale NinjaTrader už jakžtakž ovládám, zobrazuji si grafy a okoukávám první patterny. V sobotu mě čeká kurz finančníka, který mě určitě posune zase dál. Bez tohoto webu, bych se o tak skvělém světě jako trading je nikdy nedověděl.

(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger:

Asi nejlepsi je oznacit samotny cenovy graf a koleckem jej posunout na pozici c.1 (tj. nad vsechno ostatni). Kdyz potom vlozis dalsi objekt, cenu sice opet prekryje (bude umisten na pozici c.1), ale staci jej koleckem posunout pouze o jednu pozici tj. pod ceovy graf). Tzn. nemusis tocit koleckem jak demon a posouvat treba o nekolik desitek pozic. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím.

Sú v Ninji nejaké indikátory ktoré zobrazuju cenu v grafe? Napríklad keď chcem pri backteste počítať fiktívny PT veľmi by mi to uľahčilo prácu.
Alebo ak niekto má nejaký osvedčený, šikovný nemohol by sa podeliť? Bol by som veľmi vďačný.

Vopred ďakujem za odpoveď.

S pozdravom peto580

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Peto580:

Nejsem si jist, co mas na mysli, ale treba by Ti pomohl indikator ConstantLines, ktery je k dispozici na webu NT. Jako parametr do nej zadas cenu, na ktere se do grafu vykresli cara. Nebo uplne jednoduse po stisku klavesy F6 nakreslit vodorovnou caru, tu je mozne po oznaceni rucne posouvat pretazenim na jinou uroven.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...