Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

2 michal-administrator:

Děkuji za odezvu i když pouze jedinou. :) Footprinty jsem již také řešil, ale vzhledem k tomu, že primárně pracuji s volume grafy je pro mne jejich použití trošku duplicitní.

Nicméně pro ty, kterým stejně jako mě nevyhovuje forma/provedení T&S, uvádím malou malou berličku na vylepšení zobrazení. Společnost Rancho Dinero vydala free doplněk, který T&S integruje přímo do okna grafu a lze nastavit vše možné i nemožné oproti standardní integrované verzi v NJ. Opravdu parádní věc pro ty, kteří s T&S pracují. Snad někomu přijde vhod....

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
poprosil bych o radu. Určitě to tu už je zmíněné, zkoušel jsem hledat v diskusi, ale nějak jsem nedohledal...
Otázka se týká workspaces X templates...Chtěl jsem se zeptat, co se ukládá kde...Když napčíklad znázorňuju do grafů S/R úrovně, nastavuji indikátory atd...tak to uložím přes templates...pokud tomu rozimím správně. Avšak vše zůstane uložneno, pokud jen vše uložím přes Save workspace...Tak právě mám zmatek v tom, v k čemu je co..Díky za objasnění

Link to comment
Sdílet pomocí služby

syrda:

Template slúži ako šablóna pre zobrazenie trhu v jednom okne s úsečkami, indikátormi...
Workspace slúži na zobrazenie celkového rozloženia jedného alebo viacerých okien s dopredu vybranými trhmi, time and sales okna, DOM atď... na pracovnej ploche.

dúfam, že som sa vyjadril zrozumiteľne :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ZdenekB,

otevri prvni graf s prislusnym instrumentem(trhem), casovou periodou (day) a v Data series polozku Chart style nastav na Line on Close a polozku Scale justifications nastav Right na stejné karte Data series pridej dalsi Instrument, casova perioda stejna (day), Chart style take stejne Line on Close a pozor polozku Scale justification nastav na Left. Ostatni polozky uprav dle svych pozadavku.

l

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den všem přítomným traderům. Měl bych jeden, možná hloupý dotaz...předem se za něj omlouvám. Existuje nějaká jiná možnost, jak získat data pro backtest bezplatně, po vypršení 30-ti denní demo licence od Zen-Fire?? Zkoušel jsem to přes jiný mejl(nefunguje). Někde tady na diskuzi sem četl, že to určitá osoba nějak umí vyřešit...a i když sem hledal a hledal tak sem daný příspěvek nenašel. Je tedy nějaká alternativní cesta, nebo mi nezbývá nic jiného než si zaplatit licenci? Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...