Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

MU35:
Z pohledu těch co vědí jsi za šprýmaře tady Ty:),
ono to je opravdu tak jednoduché jak píše Admin -

barvička písma a jeho celý řádek pozadí se barví podle toho zda-li byl obchod trefený nad Askem, na Asku, uvnitř spreadu, na Bidu a pod Bidem, dále obarvení velkého bloku obchodu, denního High a denního Low a barvy pozadí celého okna. ;)

Samozřejmě obchody mimo přesně Bidu a Asku jsou svým způsobem nestandartní a o čemsi tajně nenápadně vypovídají, např. o provalení ceny market balíkem a pod., ale tam už může mít každý jiný názor jak na to pokukuje co se v tu chvíli zrovna mohlo stát.

Pusť si to z Replaye kde to lze zastavovat a zblízka prozkoumat, jen tam projedou najednou všechny obchody za celou vteřinu uvnitř které se to zastavit nedá.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Prosim o pomoc s najdenim indikatora VOLUME ktory neukazuje objem obchodov v case ale v cene
cize nie ten standartny VOLUME ktory ukazuje hodnoty na kazdej sviecke, ale ten co ukazuje hodnoty na cene.
Cize je pre mna dolezite aby som videl na akej cene dochadza k najvecsej rekacii ucastnikov trhov.
Snad viete co mam na mysli.
Pripadne mi neviete povedat ci taketo VOLUME ma NT uz v sebe? lebo som to nenasiel.

Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger,

našiel som toto: www.ninjacators.com/products/volume-at-price/
www.ninjatrader.com/support/forum/showthread.php?t=18882

Niečo je platené, niečo by mohlo byť zadarmo, skúste pozrieť detailnejšie. V Sierre je štandardne tento indikátor nazvaný Volume by Price, skúste hľadať aj pod týmto názvom, ak by Vám predošlé nevyhovovali..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

shany dakujem uz som nasiel skvely indikator na ninjatrader.com ktory ale trocha potrebujem upravit.
Medzi platene verzie sa mi paci www.fin-alg.com/index.php/component/content/article/39-welcome/64-marketbalance ale je to zbytocne vela fukncie ktore nevyuzijem, ja som potreboval len nieco skutocne jednoduche ako spominany indikator na NT.
Mimochodom Ninja ma aj v sebe tzv VOLUME PROFILE ale to je tak cudne spracovane ze som si na to nevedel zvykntu tak som hladal nieco ine a nasiel som www.ninjatrader.com/support/forum/local_resize.php?linkid=338&size=0

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda má někdo zkušenosti s importováním a zobrazovaním historických dat v Ninjatraderovi. Mám koupené data od Disktradingu; naimportoval jsem si 1MIN data (Corn) a když dám zobrazit svíčkový graf tak se zobrazí to viz přiložený obrázek:

21464

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prudil Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,
>
> to: TH28
>
> já používám ColorZone 3 , zde je odkaz na support
> forum
>
> www.ninjatrader.com/support/forum/local_lin
> ks.php?catid=4&sort=N&pp=15&page=2
>
> Tomáš

Zdravím vás,

díky za tip to bude ono. Indikátor jsem si úspěšně nainstaloval do NT a přidal si ho na chart, kde ho, ale nevidím. Respektive nevím jak si barevnými zónami označit, co potřebuji v charts vidět zabarvené zónami? Sem asi úplně tupej jak to zprovoznit :-)

Momentálně to chci použít na backtest v market replay.

Tom




Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

díky už mně to secvaklo! No neji to úplně ono, páč moje původní myšlenka, kterou jsem chtěl od tohoto indikátoru byla, abych mohl tuto barevnou zónu roztahovat/stahovat pouze pohybem myší v samotném grafu. Zde musím pokaždé rozkliknout samotný indikátor a číselně tam hodnoty zóny nastavit :-( Tuším, že to co chci nabízí Siera chart, když sem ji před léty používal.

Ale to se nedá nic dělat i toto je částené řešení, na které si časem zvyknu. Každopádně děkuji za popostrčení a váš čas.

Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TH28 ved pouzi normalne nastroj kresliaci v niniji a to si mozes menit farebne roztahovat natahovat, zamknut aby sa ti to nahodou neposunulo atd.
Ja to tak robim. Tieto indikatory len zdrzuju pri praci keby osm mal robit analyzu hodinu pred obchodovanim pomocou toho indikatora tak mi to trva 4x tolko minimalne

Ten nastroj sa vola RECTANGLE a najdes ho kliknuti na ceruzku v grafe, tam su vsetky kresliace nastroje.

Este dodam ze na grafe co si uviedol ako priklad na tom tomasovom tak on tam ma pouzity presne tento nastroj a nie nejaky indikator

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

no vidíš jak v jednoduchosti je krása. Díky za jednoduché řešení. Jak sem starší, tak sem blbější.

Díkes za popostrčení :-)

Tom


stranger Napsal:
-------------------------------------------------------
> TH28 ved pouzi normalne nastroj kresliaci v niniji
> a to si mozes menit farebne roztahovat natahovat,
> zamknut aby sa ti to nahodou neposunulo atd.
> Ja to tak robim. Tieto indikatory len zdrzuju pri
> praci keby osm mal robit analyzu hodinu pred
> obchodovanim pomocou toho indikatora tak mi to
> trva 4x tolko minimalne
>
> Ten nastroj sa vola RECTANGLE a najdes ho kliknuti
> na ceruzku v grafe, tam su vsetky kresliace
> nastroje.
>
> Este dodam ze na grafe co si uviedol ako priklad
> na tom tomasovom tak on tam ma pouzity presne
> tento nastroj a nie nejaky indikator
>
> Obchodujem príležitosti, nie trh!
> ("Keď nevies kudy-kam mrkni si plan")
>
>
>
> Editováno 1 krát. Naposledy editováno dne 08.01.
> 07:51 uživatelem stranger.


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...