Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

to ropon:

jak psal michal-administrator, fungovat to musí, něco zkrátka děláš blbě..

Na stop příkaze můžeš mít nadefinovanou ATM strategii, ale při zadávání druhého stop příkazu, máš stále aktivní strategii toho prvního stop příkazu, proto nemůžeš zadat druhý stop příkaz. Musíš změnit aktivní strategii před zadáním druhého stop příkazu na neaktivní. Můžeš použít tu samou strategii jako u prvního stop příkazu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ahoj, mám nový noťas s win8 a tudíž se mi stáhlo NT-64bit, zatím to vypadá dobře až na jednu maličkost.

I při nastavení "Use instrument setting" mi to ukazuje celý trh včetně premarketu. Na druhém compu mi při tomto nastavení ukazuje jen "regular hours".

Setkal jste se s tím někdo?
Díky za odpověď,
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
prosím o radu, zda někdo z diskutujích neřešil podobnou úpravu T&S či nenalezl alternativní řešení.

Konkrétně,... v okně T&S se během datové přenosu zobrazují realizované obchody za Ask, Bid atd. Jelikož drtivá většina obchodů je v objemu jednoho či dvou kontraktů je jejich výpis velmi rychlý, nepřehledný a pro mne bohužel těžko zpravovatelný. Vím, že lze nastavit objemový filtr pro zobrazení, nicméně pokud nastavím nízkou hodnotu, výpis je stále příliš rychlý a pokud vyšší, přicházím o cenné objemové informace.
Nenarazil prosím někdo z diskutujících na řešení, které by kumulovalo (sečetlo) a zobrazilo již jen součet realizovaných obchodů v příslušný čas a na příslušné straně, popř., zda neexistuje sofistikovanější podoba T&S?

Pro jistotu uvedu příklad. V čase 15:44:33 se najednou v T&S zobrazí 10 řádků realizací za ASK, každý po 1 kontraktu. Poté již následují řádky s novým časem nebo třeba řádky ve stejném čase, ale na opačné straně za BID apod. Záměrem je, aby se namísto zmíněných 10 řádků s jedním (či s jiným objemovým složením) zobrazil řádek jeden, který kontrakty sečte, pakliže byly exekuovány ve stejný čas a na shodné straně (ASK-BID).

Předem děkuji za odezvu, Petr.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny diskutující. Potřebovala bych poradit s mobilnější variantou Ninja traderu.
Primárně obchoduji na notebooku s velkou úhlopříčkou a OS Windows 7. Ninja trader mám zakoupený. Chtěla bych si pořídit mobilnější variantu. Současný notebook je pro přenášení příliš těžký.
Prosím tedy o radu:
1) Mohu Ninja trader nainstalovat do dvou zařízení? Předpokládám, že by to mělo jít za předpokladu, že nebudu Ninja trader používat současně na obou místech.
2) Pokud si pořídím tablet či lehčí a tenčí notebook, musím dodržet OS Windows 7 nebo mohu použít jiný? Zajímalo by mě, zda funguje na OS Windows 8 a na Android 4.0 a vyšší.
Děkuji vám za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 bowrider:

Ahoj

ad1) NJ si muzes nainstalovat na kolik zarizeni chces, treba deset. Kdyz nebudes online na providerovi, tak si to muzes poustet i na vice strojich zaroven. Pocet zivych pripojeni se da prikoupit, kazde dalsi stoji 10$/mesic

ad2) NJ bezi pod runtime .NET => je to Win aplikace.. => zadny Android a podobne. Pojede ti spolehlive na WinXP,
Win 7 i Win 8. (Jestli ti muzu radit, tak zustan u Win 7. Jsem z oboru IT, takze vim co rikam... Nezamenovat prosim Win7 a Win8 s 32 a 64bit verzi... Obe jedou na Win7 spolehlive)

Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...