Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

Zdravím,
pokouším se propojit NinjaTrader s InteractivBrokers. Nastavení Acounnt Connections jsem udělal podle návodu, který je tady přístupný. V TWS jsem přihlášený. Když dám v Ninjatrader: File - Connect - InteractiveBrokers, po chvíli mi to hodí toto oznámení:
Login failed: IB.Adapter.MessageLoop Nemohlo být vytvořeno žádné připojení, protože cílový počítač je aktivně odmítl fe80::2145:e105:abe:91e9%17:7496

Děkuji za odpověď!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Rombic:

Môžem sa opýtať, ako ste to mysleli s tým stiahnutím obidvoch Jáv - 32 i 64 bit?

Keď som sa pýtal počítačovo zdatných ľudí, ako to riešiť, keď mám 64 bit verziu Windows a používam 32 i 64 bitové verzie programov, povedali, že to nemám riešiť. Systém (WIN) sám vie, čo má stiahnuť. Stačí teda prejsť na Java stránky a aktualizovať najnovšiu verziu. Nič nevyberať. Všetko sa urobí automaticky. Ak má niekto Java update automaticky, tak to je ešte viac zautomatizované (Ja si robím update ručne).

Mysleli ste to tak, že je potrebné ručne vyberať zvlášť 32 a potom zvlášť 64 bit verziu? Alebo ako? Nejako mi to nesedí s tým, čo mi odporučili iní. Chcem si urobiť v tom jasno.

Tiež som nerozumel tomu, že je potrebné stiahnuť NT zo stránok IB. Oni tam majú NT?

Ďakujem za odpoveď a pekný deň.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No nefunguje to ani tak.
Skusim vysvetlit blizsie co potrebujem:
Testujem breakout strategiu. Mam urcity kanal ktory ma hornu hranicu a dolnu hranicu. Potrebujem zadat long limitny prikaz nad hornu hranicu kanala ktory caka ci cena vystreli hore a sucasne na inej cene pod spodnou hranicou kanala short limitny prikaz. Nastavenie OCO vazby nepomoze.
Mam NT7 free.
Ma niekto este nejaky napad?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...