Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

kertinozka Wrote:
-------------------------------------------------------
> no právě, že se ti nespojí ty správné grafy, načte
> se ti tolik dnů, kolik zadáš, ale nejsou
> relevantní, protože se ti načtou dny, které nebyly
> obchodovatelné...

Chtel bych ti podekovat za radu, protoze jsem si nebyl teto funkce NT doposud vedom a diky tobe ji ted objevil. Musim se priznat ze mi tato vec vrtala hlavou uz od pocatku studia grafu, a nikdy jsem si nebyl presne jisty jak to je v NT s pospojovanim kontraktu. Dnes mi to tedy nedalo a zkusil jsem si vykreslit dva ruzne denni grafy, jeden pro soucasny kontraktni mesic (12/13) a druhy kontinualni (##-##) a jelikoz jde o velmi zajimave tema, prikladam screenshoty pro ukazku jake jsou v tom rozdily. Zakreslil jsem high a low swingu pro porovnani ktere cene odpovidaji v jine casti grafu. Nejzajimavejsi ze vseho je ovsem dnesni den (posledni svice). Vsimnete si ze na grafu 12/13 jsme jiz dosahli historickeho maxima, coz je velmi dulezita informace. Ve skutecnosti jsme vsak maxima nedosahli, viz. graf ##-##. Jeste jednou dik.
Nicmene bych rekl ze vetsina zacatecniku stejne na strukturu z vyssiho timeframe prilis nehledi, a spis se zameruji na grafy minutove, kde to pak je vlastne jedno, jestli je graf kontinualni ci nikoliv.
A nakonec jeste poznamka pro ty kdo se stale trapi s historickymi daty - tyto grafy jsem vykreslil pri pripojeni pres External data feed, bez demo uctu, Ninja to v sobe ma zabudovane. Proto mi je stale zahadou proc zde tolik lidi resi historicka data...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kanosi:

postupoval jsem jak si psal a je to v pořádku, děkuji.
Vždycky jsem indikátory instaloval stažením .cs souborů do složky indicatoy a pak compiloval, že jich mám dost. Tuto cestu jsem nikdy nevyužil, zase nový poznatek a to používám NT asi čtyři roky.

Jdu ven na sluníčko , pokračování až večer.
Ještě jednou díky, L.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry vecer,chcel by som sa opytat ohladom mensieho problemu s NT.Som napojeny na free data od Zen Fire a snazim sa zobrazit grafy v mensom timeframe ako je daily a nic mi nezobrazuje.To znamena ze po zadani 60,30,15,10,5 a 3 min grafe sa mi nic nezobrazi.Neviete cim by to mohlo byt alebo ci som spravil nejaku chybu?Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za rychlou odpověď. Ani jsem netušil že existuje nějaký Maret Analyzer ve kterém mám něco nastavit, myslel jsem že stačí přerolovat v instrument manageru a hotovo:-) Opravdu děkuji moc, učím se už dva roky s Ninjou a jsem stále na začátku.
Poprosím ještě o navigaci. O Session template jsem také nevěděl že to mám speciálně donastavit, myslel jsem že je to automatické, když je tam napsáno use instruments settings, tak jsem nevěděl kterou z těch nabídek vybrat. Mám tedy něco měnit? Také nechápu kam přidat do základu jak píšete 24/5 nebo 24/7 ani co tomám hledat, poradíte mi prosím, čtu to v aj ale neovládám ten jazyk tak dobře. Děkuji moc za váš čas a pomoc, Radek





Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...