Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Den Tradera (video)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 160
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pokud chceme vydělat balík peněz, musíme se pochopitelně pohybovat tam, kde jsou takové peníze k dispozici - a v takovém místě / prostředí / trhu / segmentu cílit naší dřinu. To JZD pochopitelně není. Pokud budu věnovat svojí dřinu někde jako zaměstnanec, pak vím, že existuje nějaký strop (kterému jsem zřejmě už blízko), kolik mohu mít. Pokud budu budovat vlastní firmu, nemám strop žádný. Pokud budu obchodovat na burze, nemám strop žádný. Pokud budu budovat MLM, nemám strop žádný. Atd., atd.
Takže první pravidlo je dřít tam, kde je potenciál toho, co si představuji (a samozřejmě počítat s tím, že neomezený potenciál nese rizika, nutnost být soutěživý, apod).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Báječné video,
jsem méně než začátečník. V prosinci 2012 jsem byl na přednáškách - Petr a Tomáš - skromní lídři, kteří sypali jednotlivé myšlenky a léty nabyté zkušenosti jako by se nic nedělo, jako by to byla samozřejmost a běžná záležitost. Přátelé věřte, že z daleka není..., ale to už jistě většina z nás, kteří to myslí s tradingem vážně, tak trochu zjišťují a pochopili. Chci jen říci, že každý má šanci dostat se co nejdál a nemyslím si, že ukázaná motivace je abstraktní. Naopak mě opravdu moc, moc pomohla a klukům to ze srdce přeji.
Ještě jedou Tomáši díky a všem ostatním mnoho úspěchu

Riman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Moc hezké video, vážně skoro jako upoutávka na film "Jak mi trading změnil život...".

Pochvalte Tomáši svoji ženu za záběry, sebe za střih a hlavně zajímavý nápad.

V září jsme byli se ženou na Mallorce a vcelku jste mi tímto dílkem nahodil vzpomínky na lovící barracudy (potápění), nádherné počasí, úchvatné výhledy (hory na Mallorce), krásné místa (Deia, Valldemossa...) a božské čerstvé ryby + krevety.

Hned bych si večer zase skočil na sklenku vína a tapas ;).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...