Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MONEY-MANAGEMENT


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 296
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím Jaroslave,
Díky, že jste začal psát velice hodnotné příspěvky a pomáháte začínajícím traderům.
Měl bych takový námět. Mě by hodně zajímal váš traderský příběh - jak se z nadšence stane profík.
Tuším (aspoň podle sebe), že to nebyla jednoduchá cesta
Je to hodně diskutováno jaká je to dlouhá cesta, zaplacená ztrátami, depresemi a bůhví čím ještě, ale jsou to taková obecná slova, která i když platí, hodně nováčků na ně nedá a předpokládá, že právě on se tomu vyhne a bude od počátku ziskovým a vysmátým. .
Nic není tak poučné jako skutečný příběh.
Co vy na to? Nedáte k dobru nějaká vlastní moudra, či "poučení z krizového vývoje"?

Když se Vám do toho nebude chtít, nevadí. Rád si s chutí přečtu každý Váš příspěvek (tu).

Zdraví
PETr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Jaroslave,
opravdu zajímavé a inspirativní čtení. Já bych se Vás chtěl zeptat na pár věcí. Testuji v reálu systém , který je na bázi krytého vypisování opcí, s jištěním, nakupovanými opcemi. Uvítal bych možnost backtestingu, ale zatím jsem nenarazil na platformu, která by si poradila : 1 - s otevíracím rozpětím ( které při vstupu vynechávám) a 2 - s intradenními hodnotami (O, H,L) opcí. Jestli dobře tuším, to co používáte Vy, by to mohlo umět ? Velice by to umožnilo zvýšit intenzitu mého testování... Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den, Lubosi,

o opce jsem se nikdy nezajimal. Nicmene mam dojem - myslim ze Petr to potvrdi - ze nejde v zakladni platforme TradeStation delat strategie na opce, ale musel byste mit (pravdepodobne) OptionStation. Pravidla diskuze neumoznuji abych sem dal primej link na ni, ale kdyz zadate to slovo do googlu, tak hned ten prvni odkaz je spravny. Preji hodne stesti pri vyvoji vasi strategie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Téda,

hodně zajímavý vlákno.

Přidám se k ostatním a posílám Velké díky Jardovi.

Já jsem ještě stále na začátku. ID obchodování mě zatím neoslovilo a AOS taky. Ale, ta výhoda AOS ve vyřazení (u jednotl.obchodů) vlastních pochybností, nervozity, příp. jiných emotivních chyb mi přijde jako zajímavá.

Ještě jednou díky Jardovi

Pro mě další podnět k zamyšlení

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

jak prosim presne funguje AOS, tedy myslim ze si naprogramujete svuj system a pak ho spustite na realna data a on sam posila prikazy brookerovi a o nic se ten den nemusite starat, nebo ho proste zapnete a sedite u PC jako kdyby jste obchodovali sami, ale s tim rozdilem ze musite sami poslat prikaz co Vam napr. TS vygeneruje?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Jaroslav,

dekuji za odpoved

Ciste hypoteticky, kdyz by se nekomu podarilo (a ja predpokladam ze ano) naprogramovat plne automaticky system bez pritomnosti tradera, tak to muze byt paradni stroj na penize. Pravdepodobne asi vse nepobezi dlouhodobe bez uprav a vylepseni a zkusenost programatora(tradera) s trhy se bude asi pocitat na dlouhe roky :), nez takovy system vznikne.

Mate s timto zpusobem obchodovani osobni zkusenost, myslim jako co se tyce porovnani dlouhodobych vysledku za pritomnosti tradera a zcela bez neho...diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf:

vsak ja jsem mluvil o nastavenich, ktere se museji menit.

Take se na konci 18. stoleti rikalo, ze kdyz pojede vlak vetsi rychlosti nez 38 km/hod, vzduch z vagonu bude vytlacen a cestujici se udusi.
A brzo se z FX udusim ja :]

V kazdem pripade to, ze system "nemuze" fungovat. To odvolavam. Myslel jsem - "nemuze fungovat bez kontinualnich zmen nastaveni".

Howg.
:]



Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...