Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex - Jak začít? Co byste poradili úplnému začátečníkovi?


bool

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 880
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Sid
U GCI jsem si otevřel demo mini Forex účet. Dostal jsem na začátek 50 tis. dolarů účet. Samozejmě jsem hned 30 tisic prodělal. Potom jsem začal trochu přemýšlet a obchodoval pouze Silver vždy pouze na 1 ziskový Tick ( 3 spread + 1). Postupně jsem zvyšoval počet obchodovaných lotů ( vždy byla záloha kolem 1/5 hodnoty účtu). Denně jsem dělal kolem 20 obchodů. Dnes, asi po 3 týdnech obchodování, mám účet 16,86 milionu dolaru. Obchody dělám v ranních hodinách vždy mezi 6 a 9 hodinou, kdy se ceny zas až tak rychle nemění ( to aby bylo dost času na zadávání příkazů v reálných podmínkách. Počítám s pomalejší reakcí na live obchodování). Přijde mi to až neuvěřitelné. Nyní si otevírám reálný účet u stejné společnosti s 500 dolary. Doufam, že systém bude aspoň částečně fungovat jako v demu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Som iba začiatočník ohladne FOREXU.
Chcel by som sa Vás opítať čo znemená STOP ORDER, ENTRY STOP a načo sa dá použiť.

V pripade SELL, SHORT nechápem na čo mi je užitočný ENTRY STOP SELL, lebo ak chcem omezit stratu dám STOP-LOSS a ak chcem skoncit ziskom STOP LIMIT. Teda nechápem na co sa to dá vyuzit, uvital by som vysvetlenie.

Predpokladam ze STOP ORDER je to iste ako ENTRY STOP ale nie som si isty.

Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...