Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex - Jak začít? Co byste poradili úplnému začátečníkovi?


bool

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 880
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Valek,

abys mohl zodpovědně říct, že něco "nefunguje", musíž mít velký vzorek obchodů. To, že máš momentálně většinou ztrátové obchody neznamená, že děláš něco špatně. Indikátory nejsou všemocné. Pokud naznačují určitou situaci, neznamená to, že tato situace musí nastat. Chce to důkladněji otestovat a rozhodně zatím nezkoušet něco jiného.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Valek

neboj sa nic nieje to take zlozite ako tvrdi shot, predpokladam ze ani on neobchoduje 3-5 rokou

s vlastnej skusenosti viem ze R%Williams v kombinacii s MA moze fungovat hned , nemusis cakat ani mesia, ale indikator musis velmi dobre poznat a hlavne musis vediet ako s nim sam Larry obchoduje, takze par tipov

1: Larryho prve pravidlo je, neobchoduj bez dlhodobehj fundamentalnej analyzy, a tu ti poskytne samotna EMA na grafe s tlhsim casovym pasmom, takze ak pouzijes tripple screan zobrazenie, budes profitovat urcite, zvol si povedzme denny graf a hod si tam EMA 25 to ti bude urcovat hlavny smer

2 pravidlo, hladaj vstupy
indikator ti velmi pekne ukaze takzvane swingy ci divergencie, hlavne na tie sa zameraj,
a thoj problem sa vyriesi , ak urobis toto. otvor si dalsi graf a daj si ho tesne pod denny, moze to byt 4H graf tam si nahod taktiez EMA 25, a signaly na vstup identifikujes takto

A) ak chces ist long, musi mat EMA 25 stupajucu tendenciu a taktiez musi indikator R%W pretinat spodnu hranicu osi -80 alebo -90 zalezi od nastavenia smerom na hor, takto ziskas signal na vstup
B) vsetko naopak :)

3 ak chces byt este presnejsi otvor si treti graf povedzme TF 15 M a tam ries konkretne vstupy podla formacii a SR urovni, ziskas tak par pipsov

tento postup jednoznacne funguje a na zaciatok uplne staci, ked tu budes trosku dlhsie , tak si zacnes prikladat ostatne filtre ako trendove ciary S/R urovne a mozno trosku sofistikovanejsie MAcka a pivoty a budes mat jeden s najprofitabilnejsich systemov, a kazdemu kto ti bude vraviet ze R%W nefunguje sa mozes akurat zasmiat.

a teraz dolezite upozornenie, ak chces tento system optimalizovany na forex, tak si ho pohladaj vo vlakne indikatory a obchodne systemy, je tam rozpisany ako som ho obchodoval pred pol rokom asi v troch prispevkoch, lepsi pozicny system som este nenasiel, tak si ho uzi. a ak sa pozriez na vlakno komentare tak tam sa tiez hodne o FX naucis, a nebudes potrebovat ani dlhy cas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zravim,na GCI demu jsem take zkousel testovat...mistama jsem si zacinal pripadat jako genius,protoze jsem vymyslel taktiku na ktere jsem proste neprodelal (ano obchodoval jsem stribro :) ) na stribre to byla nuda a po case jsem objevil lepsi zpusob,apple computer,zkuste...jednou za cca dva dny se ceny vymrsteli asi o 50-130 pipu minimalne hodinu po sobe ale jen "knoty" na minutovem grafu,takze jsem uzaviral jen limit orderem...Timto stylem jsem vydelal za cca 15 minut 200 000 euro...ted mi reknete jestli to je normalni a jestli to jde na live verzi,protoze ja osobne jsem se tomu dost nasmal...
O GCI jsem si precetl uz dost jak na financnik.cz tak i jinde a to mi celkem staci.Vy pisete ze jste zatim v plusu,prispevek je celkem stary,tak pokud sem jeste zavitate dejte mi prosim vedet do odpovedi jak se Vam dari na zivem uctu a jestli Vam gci vase desitky milionu eur vyplaci,dekuji ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano,taky jsem si vcas zjistil o brokerovi vice informaci,jinak bych tech 500 euro do gci investoval,chtel jsem to zkusit ikdyz jsem na 99% vedel ze tohle proste mozne neni...Tahle odpoved byla smerovana panu stetka.jr ktery na 16 strane pise jak vydelal na demu 21milionu euro..Proto by me zajimalo jak je na tom ted s touto taktikou na kterou jsme neprisli urcite jen my dva :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte.pred par mesiacmy som sa dozvedel o Forexe .na tejto stranke.mam stiahnuty aj VT TRADER DEMO.mam za sebou aj par uspesnych obchodov.nedavno som sa skontaktoval a jednym ucitelom,ma stranku(neviem ci mozem dat adresu).vola sa ROBO TRADER.poznateho niekto??mate s nim skusenosti??lebo podla mna,je financnik fajn stranka,ale len z toho sa obchodovat nenaucim.siel by som aj na daky kurz,ale neviem ci postaci jednodnovy,ake ponukaju.dakujem za rady

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ilavsky
z vlastní zkušenosti Ti mohu dát jednu radu, zapomeň na kursy ať placené (o to hůře), či neplacené a věnuj se studiu forexu zde na finančníku. Až si projdeš Sidův seriál o forexu a jednotlivá diskusní vlákna týkající se tohoto tématu (je tu nepřeberné množství informací od live traderů) snad mi dáš i za pravdu. .....Na kurzy však můžeš zajít vždycky............,
a můžeš porovnávat....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to ilavsky

Podle toho co jsem našel na internetu si nemyslím, že by Trader Robo mohl někoho naučit úspěšně obchodovat forex. Mohl by ale například učit jak ospamovat na internetu diskuze a zblbnout a nalákat začátečníky na značně předražené amatérské kurzy. Je taky zaregistrovaný na Finančníkovi jako TraderRRR. Pánové z Finančníka ho kvůli jeho "super vzdělávacím a pomáhajícím příspěvkům" chtěli zablokovat: www.financnik.cz/forum/read.php?4,4789,14080#msg-14080
www.financnik.cz/forum/read.php?4,7103,10626#msg-10626
atd.
Všechny jeho příspěvky: www.financnik.cz/forum/search.php?0,search=TraderRRR,page=1,match_type=ALL,match_dates=0,match_forum=ALL,body=,author=1,subject=

Pokud půjdete někdo na jeho stránky, pak doporučuju pouze s antivirem, ten můj mě varoval před trojským koněm na jeho webu :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to paveln
Dakujem moc za rady,dlho som s nim komunikoval a uz ma takmer namotal na jeho skolenie cez SKYPE,vraj mi da 50 percent zlavu z kurzu,co cini 30000sk teraz.
vraj ho ucil niekto z USA a venuje sa tomu uz 6 rokov moc uspesne a ma ziakov po celom svete,ale ako pise na tych odkazoch,asi to nieje pravda.ma s nim este niekto skusenost?????????.
ak mate mozme komunikovat aj cez icq

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Podle mého názoru vše co je třeba k úspěšnému tradingu najdete zde na finančníku. Nemusíte (pokud nechcete) nikde utrácet ani korunu.Několikrát si pořádně přečtěte manuál, aby jste se seznámil se základními pojmy. Nehledejte žádné zbytečné složitosti.Pokud vidíte, že trh stoupá tak nakupujte a pokud klesá tak prodávejte. K nákupu využijte S/R úrovní a k prodeji trendových čar.K určení trendu MA 45 nebo vizualně.To uplně stačí. Přeji hodně zdaru!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...