Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex - Jak začít? Co byste poradili úplnému začátečníkovi?


bool

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 880
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim !

Jsem ve Forexu novacek,protoze jinak testuji komodity,ale chci si zkusit obchodovani nazivo,tak sem se rozhodl pro Forex kvuli mini uctum ...

Bohuzel mam problem,protoze nemuzu sehnat data Forexu do Sierra Chart ...

Nevite nekdo kde bych mohl neco stahnout na manualni backtest(nechci testovat automaty,proto chci Sierru a ne VT ci MT) ?

Diky!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
všude se pořád píše o studiji grafů a věcech okolo, ale to se snad týká pouze pokud jsem v dlouhé pozici ne ? zkoušel jsem jedno demo a tam lítali chodnoty nahoru a dolu během několika vteřin, na to snad ani studuim grafu nepotřebuji, je to čistě náhoda a štěstí, není liž pravda ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,přečetl jsem si článek ( Obchodujeme Forex II ). Píše se tam, že na spotovém FX trhu musí být všechny obchody uzavřené do dvou pracovních dnů a podle mezinárodních bankovních praktik se toto mění v 22,00 hod. GMT (Greenwich času). A v jiných článcích čtu o dluhodobém obchodování v týdnech a mesících na FX. Poraďte mě prosím. Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj. Neviem ci to sem patry ale dufam moc zmatku neurobim. Prosim poradte mi co robim zle. Obchodujem forex(iba demo) a skusal som MA aj %R a vsetky obchody(az na niake dva) mi nevychadzaju. napr. ked je medvedi trend a podla MA by som mal kupit, tak kupim a hned sa to otoci, alebo ked %R ukaze ze je trh prekupeny tak predam ale trh ide stale hore atd. Mam nestastie , alebo robim niekde chybu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...