Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex - Jak začít? Co byste poradili úplnému začátečníkovi?


bool

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 880
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

michal73 ak ti vyhovuje platforma MT 4 tak skus aj trimbroker. chvilu som zvazoval ze si tam otvorim ucet, ale nakoniec som toho upustil pretoze som nasiel (KONECNE) forex brokera co obchoduje ninja trader platformu.
Ale inak by som si otvoril u trim pretoze aj co som cital su ludia spokojny aj spready maju 2 pip. a ucet sii mozes otvorit od 250 usd a okrem toho obchodujes aj mini a mikro loty

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Lidičkové, už jsem tady načerpal mnoho informací, a velmi děkuji za všechny tvůrce všeho co tu je napsáno. Ale skoro vždycky se dozvím, že vlastně nevím nic :-) Taky jste na tom někteří z Vás podobně? Jsem totální začátečník (ale snažím se študovat) a mám několik základních dotazů - chtěl bych v dohledné době začít na nějakém demo účtu s FOREXem USD/EUR páry a rád bych, abyste mi poradili právě pro mne s dalšími podmínkami do čeho by nejspíš bylo nejvhodnější jít co se týká systému a brokera. Moc rád bych abych nemusel za data platit a měl demo účet, kde bych pak mohl pokračovat i následně v ostrým v kterým vím, že mnohdy je něco ještě trochu jinak omezeno. Nejsem z mladých a tak nejsem zdárný angličtinář, tak něco co bude fungovat v češtině a kde bych pak mohl až se dostanu do ostrého začít již od nějakých 1000 až 2000 $. Určitě bych rád do takového systému, kde brokerovi je jedno zda vydělám nebo ne (dostane v rámci spreadu to co má, ale už ne další poplatky a neblokuje moc při zprávách apod.), a neblokuje tedy mojí práci, když bych mohl vydělat více než by on chtěl, kdyby na tom byl závislý. Možná Vás tady samotné napadne na co vše další bych si měl dát pozor - mnohé jsem tu četl, například aby broker nebyl z daňového ráje, aby byl registrovaný jak má u té správné instituce a pod. Taky by mne zajímalo asi jiných dalších milion věcí, ale protože jsem úplný začátečník, který jen možná tuší o co jde, tak se i trochu stydím za to jak se ptám, protože mi je jasné, že pro zkušené tradery tady bude mnoho co ke smíchu už jen tím jak se vyjadřuji. Tak všem díky za případné reakce a všem velkou omluvu za mnoho textu
Fires

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj. Já jsem sice taky začátečník (už asi dva roky), ale poslední rok mám demo u Alpari a jsem nadmíru spokojen.
Platforma Meta Trader je celkem jednoduchá na pochopení. Takže se stačí zaregistrovat. Je to v angličtině nebo v němčině myslím, ale i já angličtinář začátečník jsem to v pohodě zvládl. Od příštího roku bych si rád otevřel live účet - dá se otevřít asi od 500usd, takže taky žádný problém. Doufám, že ti informace pomůžou.
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fires... doporucim vam neco z mojeho pohledu a dalsi ti treba reknou zase neco jejich....
predne vam gratuluji ze jste "nezblb" a nechcete jit hned na TF/NQ

takze k veci....
nesnazte se hledat to jestli i ostatni to tak citi, dulezity je vas pocit ne ostatnich...
vyborna kombinace kterou jsem jiz doporucil hodne lidem je forex kombinovat s burzou napr 6E... broker oanda, ano mate pravdu neni dobre aby byl v danovych rajich nebo vubec mimo USA to chce byt hodne opatrny z toho hlediska aby nebyl market maker, oanda je z Kanady ale je broker takze v pohode... data muzete si delat demo OpenEcry vzdy po 14ti dnech je potreba z nove IP adresy obnovit data, jsou v pohode, cena je temer stejna s burzou, order flow uz tak moc nesedi ale celkove na to ze jsou zdarma tak hodne dobre.... analyzu potom muzete provadet napr v sierre.... a obchody delat v oande podle sierry...

Toto je podle me nejmin nakladny zpusob jak se dostat do hry, a zkouset a trenovat, casem podle vysledku a uspechu muzete prejit na klasickou burzu kde budete dostavat presne plneni ale uz je to s vyssim rizikem, tam by jste potreboval ucet rekneme minimalne 5 000 usd....

Jak pisete nejste moc dobry v anglictine ale durazne doporucuji vyhnout se ceskym market makerum typu XTB.... tam vas oskubou ze vsech stran :)


ps. K smichu to vubec neni.... (tu) at se dari !

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Fires, ja myslim ze Hk i roman06 ti povedali to hlavne. Je xy FX brokerov a medzi nimi si musis vybrat len ty sam. Ziadneho CZ ti vsak tiez nedoporucujem i ked s nimi osobne skusenosti nemam, stacia mi tie, ktore som si precital na forach. Inak vecsina brokerov ti poskytne demo ucet s MT4 na mesiac i niekolko mesiacov, co mozes vyuzit na zoznamenie sa s platformou a pripadne otestovanie svojho OS. Vyhoda je ta, ze to budes mat vsetko zadarmo. Ak sa pre niektoreho rozhodnes, hold budes musiet najst niekoho co ti pomoze zriadit ostry ucet. A este jedna moja klasicka poznamka :), ak nemusis, neobchoduj minutove grafy, ked uz tak hodinove pripadne denne. Protiargument najcastejsie je, ze budes mat malo prilezitosti, moj argument je ze mozes sledovat viac parov, dalsi je, ze musis mat velky SL, ja tvrdim ze i na dennom grafe sa da obchodovat na zaciatku so SL 50 USD :) a ked zvecsis ucet, tak si pridas.
Na zaver ti mozem popriat len pevne nervy, vela chuti do prace a vieru v sameho (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...