Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex - Jak začít? Co byste poradili úplnému začátečníkovi?


bool

Doporučené příspěvky

Merlin35 - jak řikáš, traderem se nenarodíš, ale musíš se jim stát :) Bohužel u tohodle koníčku potřebuješ relativně vysoký základní kapitál, ale pokud člověk má a má vůli ta možnost se vypracovat tam je -> doufám a uvidím, nicméně bylo by velice zajímavé se za 10let živit výdělečným tradingem a sedět doma :) vlastně asi přání každýho, živit se nečím co tě baví

kviido- okok tak to by jsme měli začnu tedy na MT4, nícméně teď pro demo trening mě stačí stahnou MT4 přímo z cmsfx.com a naní jet, ale následně když budu chtít otevřít live účet na MT4 jak to probíhá? stáhnu pak MT4 od jiné brokerské firmy, která má upravéné porty a připojovací adresy? + jakou brokerskou firmu by jsi mi tedy následně doporučil, nemusí být česká

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 880
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 týdny později...

malhor:

Ahoj, nejsem pravda forexových robotů znalý, osobě jsem ještě nic takového nekoupil, ale proč někdo prodává robota s garancí zhodnocení +7% měsíčně za $147? Když poběží dva roky, dostane majitele do finančních sfér, o kterých se mu ani nesnilo, tak proč ho prodává za pár ušmudlaných dolarů? Obávám se, že jediná cesta ke stálému profitu vede skrze sebevzdělání.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Ano, články na finančníku jsou velmi poučné. Potom bych přešel na fórum a to začal postupně přelouskávat.
Jinak souhlasím s MNovak. Nejlepší TA jsou trendové čáry, kanály, S/R a FLIPy - nic víc není třeba. Pak na strukturu trhu využívat konceptu Higher high, Higher low nebo swingy.

Všechny tyto věci jsou tady vysvětleny, jen je najít. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Omlouvám se, předchozí příspěvek jsem odeslal do jiného vlákna, než mělo být - na editaci nemám příslušná práva. Ale zaujala mně tato diskuze, tak taky trochou přispěji.
------------------------------------------------------------------------------------------

Podle mně je to velmi podezřelé a i kdyby to fungovalo, nebude to fungovat dlouho ...

FOREX je přesycený takovýchto systémů a přesto 95% lidí ztrácí - proč? Protože trh je konkurence a copak by CocaCola prodala svůj patent na výrobu tohoto nápoje? To pochybuji. Tak proč by FOREX měl být jiný?

FOREX je ten největší byznys na světě, ale ne v tradingu, nýbrž v prodávání 100% obchodních systémů. Stačí zadat heslo --forex trading-- do vyhledávače, a každý to na vlastní oči uvidí. Velcí hráči chtějí naše peníze a likviditu, o nic jiného jim nejde. Na forexu lze uspět, ale prostředky, které nejsou periodické - optimalizované na určité období trhu. Například S/R úrovně jsou skutečné, protože jde o pravou hladinu ceny - věc, kterou má trh za úkol najít. Proto S/R úrovně budou na trhu vždy fungovat.

Čas a linearita nic neznamená - trh si najde svou cenu, i když na onu úroveň nejde podle určité rovné čáry.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 months later...

×
×
  • Vytvořit...