Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

zisk z obchodovani


oldas

Doporučené příspěvky

Truncus ucim ju tradingovat, snad mam na to pravo ne? nebudem ju ucit na viac ako 1 kontrakte.
Vzhladom na jej povahu sa necudujem ze ho preklikala. chce to cas kym bude profitabilna. A ano hodlam ju v tom podporovat. nepreklikala ho za tyzden ale trvalo jej to od niekolko mesiacov.
Ale to uz je mimo tema.

K mieritku temy z mojej strany je to uz vsetko, nemam co viac napisat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 209
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Strangere, myslím, že to myslel uplně jinak (srry, že píšu za tebe Truncus). Je mu divné, že si začal nedávno s live a už dosahuješ výsledky, kdy "spropitné" pujčíš (dáš) své drahé polovičce ať si to klidně ztratí...poté jí zase nafunduješ účet dokaď se to nenaučí :).

Je dokola omývané, že začátečník může být po roce rád, že je s účtem +- tam kde začal, tak proto jim je to trochu divné. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

karka poznam paru traderov niektory tvrdili ze su full time, ale potom ponukali kurzi, alebo len tak zmyzli :)) (...a objavili sa mozno pod inim nikom? :) neviem) verim iba zopar ludom, a tych trading z biedy nevytrhol...
j... a videl som jedneho full time tradera live obchodovat 250 kontraktov na ES i nejake ferrari tam boli... ale ci zacinal tak ako nietko tu? kiezby bol by dobrou motivaciou pre vsetkych...

stranger... podnikatelia si vypisi neukazuju... lebo na stretnutie dojdu na autach... a hned podla toho clovek vie komu sa ako dari , a myslim si ze tu na fore neni asi nikto kto by sa pochvalil svojim autom na ktore si zarobil tradingom... hej hej auto to su vyhodene peniaze, zla investicia... bla bla... len naco tie peniaze mame , a preco sme sa dali na trading...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

tak jsem si hezky početl. Nechám strangera strangerem, ale rád bych se vyjádřil k tomu zde propíranému zhodnocení.

Nechápu, proč se tady neustále skloňují procenta. Ty jsou přece hrozně relativní. Každý má jinak velký účet a každý obchoduje s jiným počtem kontraktů. Je logický, když dám profi traderovi účet 1000 dolarů a bude obchodovat s 1 kontraktem (NQ - 1 tick = 5 dolarů), tak je schopný ho zhodnotit o 50 - 100 % měsíčně. Je jasné, že z hlediska risku, DD atd. je dobré mít větší účet, tím pádem půjdou procenta dolu. Ale o ty procenta přece nejde. Jde o to kolik jsem schopen měsíčně vydělat a ne o to o kolik procent zhodnotím účet.

Bavil bych se tedy spíš v tickách/měsíc než v %. Můj názor je, že dělat pravidelně měsíčně v e-mini trzích 100-200 ticků je naprosto reálné. Samozřejmě není to hned, člověk se k tomu musí dopracovat, každému to trvá jinak dlouho a ne každý toho dosáhne, ale reálné to je. Ty velké peníze dělá poté PS.

Bude to už rok co jedu live, párkrát jsem takového výsledku dosáhl, což mě utvrdilo v tom, že to jde. Teď to nejtěžší, dosahovat toho pravidelně. Ale i to je naprosto reálné. Nejen, že tomu věřím, ale prostě to vidím a vím to.

Toť můj názor k tomu.

echeck

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to lucifer66: "a myslim si ze tu na fore neni asi nikto kto by sa pochvalil svojim autom na ktore si zarobil tradingom..." - já jo, je to shodou okolností asi 3 neděle zpátky, najdeš to tam.

to all: fakt je, že v tom vlákně www.financnik.cz/forum/read.php?19,211245,page=10 se opravdu tom_swing pochlubil jednoměsíčním výpisem s 6%. Toto beru. Ve vlákně se dočtete i to, že měl v tom období jeden super kšeft, který mu pomohl (AMLN). Toto je reálné, žádné kecy a věřím tomu na 100%. Bez toho super obchodu by to bylo trochu míň, ale nevadí. Mimochodem, ve stejném vlákně o pár příspěvků výše je obrázek jednoho mého obchodu na AAPL (ten je taky reálný).

Taky beru, že udělat 50% na účtě o velikosti 1000 USD se dá. Ale my se na začátku (PavelK hlavně) bavili o účtu 80K a zisku 40% za měsíc. To se nedá ;-) Jestli můžu moje 4 leté zkušenosti z AKCIÍ, tak 30% ročně při velikosti účtu cca 100000 USD je můj cíl, ne vždy se povede. Nevím, jak je to u futures, páč futures nedělám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Každopádně ty měsíční výpisy hodlám do toho vlákna dávat pravidelně, řekněme minimálně do prosince, i kdyby to měla být smrt v přímém přenosu, takže "stay tuned" ;) (Mimochodem, ten super obchod jsem uzavřel v březnu a těch 6% je za duben, ale to není až tak podstatné.) Jinak - pokud to někoho zajímá - v květnu jsem zatím v mírné ztrátě (aniž by mi do toho klikala manželka ;) ), ale ještě svedu boj o nulu, bude to drama :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zajimavy tento fenomen, vzdy se rozpouta diskuze o to co je a neni mozne, a v zaveru skoro nikdo nechce dat zadny konkretni udaj, jako by to byl snad nejaky hrich. Zajimave take je ze na zahranicnich forech ci web AJ psanych jsem nenarazil na tyto diskuze, kolik je mozne za jak dlouhou a jestli nekdo keca nebo nekeca. A tak si rikam je to proste urcita ceska vlastnost neco co si jeste neseme v sobe z dob komunistu at uz z vlastni zkusenosti ci nam to predali pres socialni vazby nasi rodicove, znami ... podivejte se treba na smbcapital, proprietary trading firm, precte si treba one good trade, tam autor bez servitek vysvetluje jak to chodi ve svete tradingu. Bez okolku vam vysvetli jak vybiraji tradery ze 99% neprojde vybreovym rizenim, vybiraji jen ty nejlepsi, elitni univerzitni studenty, sportovce, ty pak skoli 6m -12m trva nez zacnou byt profitablini, (nekteri odpadnou zjisti ze to neni pro ne) netaji se s tim kolik vydelavaji, zaciina 100$ 200$ denne, a postupne zlepsuji sve vydelky na 1K - 2k i vice horni limit urcite neni. Tito llide ale venuji tradingu vice jak 8h denne. Sam autor ale rika, ze je jednodusi najit si 100k$ job in corporate america nez se stat 100k$+ profitabilnim traderem. Samozrejeme jsou to udaje z jedne firmy, ktera obchoduje jen svuj vlastni kapital, mozna to ani neni pravda, treba je to cele smyslene, fiktivni kdo vi. Tradnig je profese jako kazda jina, pokud chceme uspet musime merit nejakym zpusobem nasi uspesnost, vzdy v podnikani to neni jinak.At se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jenda701 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zajimavy tento fenomen, vzdy se rozpouta diskuze o
> to co je a neni mozne, a v zaveru skoro nikdo
> nechce dat zadny konkretni udaj, jako by to byl
> snad nejaky hrich. Zajimave take je ze na
> zahranicnich forech ci web AJ psanych jsem
> nenarazil na tyto diskuze, kolik je mozne za jak
> dlouhou a jestli nekdo keca nebo nekeca. A tak si
> rikam je to proste urcita ceska vlastnost neco co
> si jeste neseme v sobe z dob komunistu at uz z
> vlastni zkusenosti ci nam to predali pres socialni
> vazby nasi rodicove, znami .

Není to typická česká vlastnost, je to naprosto normální všude ve světě. Mě osobně to absolutně nevadí, ať si každý vydělává nebo prodělává kolik chce, psát si taky může co chce a důvodům, proč nezveřejňovat vlastní profity nebo ztráty, rozumím. Je na ostatních, jestli si něco z toho, co někdo jiný sdělí, vemou pro sebe nebo ne a proč by měl někdo někomu dokazovat, že je to tak, jak píše? Aby si nějaký frustrovaný trader zjistil, kde bydlí a přišel mu rozbít okno a posprejovat dům + obejít auto korunou?
Respektujme proto názory a zkušenosti druhých a nesnažme se druhé obvińovat, že lžou jenom proto, že nám to přijde nereálné.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bavíme se Pavlem K:

22.5 - Co kdyz reknu, ze jsem schopny klidne delat 40% mesicne i vice s uctem do 80k USD? Ovsem za cenu vetsiho risku
23.5 - Ver mi, ze tech 40% z 80k jde delat prumerne porad, viz. muj MM
24.5 - Jinak musim rict, ze mi v posledni dobe ty PT nevychazi tak casto jako drive, musim se na to jeste poradne podivat a neco s tim udelat, uz mi to zacina obcas vadit... (www.financnik.cz/forum/read.php?7,196648,216257#216257)

Pavle, díky za upřímnost!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

xzajic, nemas zac.. :) Jenom to uplne nechapu, co tim chces rict. Pravda je takova, ze ted v posledni dobe se mi nekolikrat stalo, ze to neslo az tam, kam jsem byl zvykly. Nicmene to neznamena, ze neprofituju. Navic se tomu porad prizpusobuju. Kdyz uz jsi tak pozorny, tak si to spocti, neni to tak tezke. Vcera jsem mel 2 ziskove obchody, jednu ztratu a jedno BE. Ziskovy obchod trochu prevysil tu druhou ztratu a ten druhy zisk byl kolem 7% zisku z uctu kvuli snizenemu PT. 1 plny ziskovy obchod je 10-12%. Takze tak. Budto budes muset prekousnout, ze to jde i jinak, nez si myslis, anebo se mi tu muzes snazit porad neco vyvracet, je mi to jedno, ja uz se s tebou nebudu dohadovat. Tak at ti to jde!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...